Chuck
91/100 - 91×

Chuck

Z obyčejného pracovníku v Buy More se, ze dne na den, stane důležitá osoba pro CIA a NSA. Navíc potká lásku svého života.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Mark Christopher Lawrence (Big Mike), Zachary Levi (Chuck Bartowski), Ryan McPartlin (Devon Woodcomb), Sarah Lancaster (Ellie Bartowski-Woodcomb), Adam Baldwin (John Casey), Yvonne Strahovski (Sarah Walker)


S01E03: Chuck Versus the Tango

S01E03: Chuck Versus the Tango
cz sk
9.10.2007
7 120 000
44 minut

Casey a Sarah potřebují zjistit, jestli Chuck nebude mít záblesk na někoho z obrázků, Chuck žádný záblesk nemá, všimne si ale obrázku v novinách a zableskne na překupníka zbraní La Ciudad. Díky La Ciudad jde Chuck na svou první opravdovou akci. Na aukci obrazu jdou Sarah a Chuck jako pár, když má Chuck záblesk na muže na záchodě, Sarah se s ním snaží dát do řeči, muž jí odvede na střechu, Casey jí jde na pomoc.
Chuck Versus the Tango
Chuck zůstane na aukci sám, když si prohlíží obraz, zableskne na jeho rád a zjistí, že se tam pašuje plutonium. Dá se do řeči s pohlednou ženou, která ho posléze odvede na svůj pokoj. Chuck má záblesk na její jizvu a zjistí, že je to La Ciudad.
Chuck Versus the Tango
La Ciudad se z Chucka snaží dostat informace, ten se ale drží toho, že je jen počítačový technik. Casey a Sarah se mu vydávají na pomoc…
Chuck Versus the Tango
Velký Mike nabídne Chuckovi místo manažera v Buy More, o místo se uchází ještě Harry Tang, kterého nikdo nemá moc v lásce. Aby Chuck měl šanci místo získat, musí on a jeho tým v Nerd Herd do 2 dnů opravit všechny rozbité počítače v Buy More, to ale díky misi nemůže stihnout, tak se do práce vkládá jeho tým v čele s Morganem, který má sice hrůzu z rozbitých počítačů, ale snaží se pomoci kamarádovi.


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů








Reklama