Chuck
91/100 - 91×

Chuck

Z obyčejného pracovníku v Buy More se, ze dne na den, stane důležitá osoba pro CIA a NSA. Navíc potká lásku svého života.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Mark Christopher Lawrence (Big Mike), Zachary Levi (Chuck Bartowski), Ryan McPartlin (Devon Woodcomb), Sarah Lancaster (Ellie Bartowski-Woodcomb), Adam Baldwin (John Casey), Yvonne Strahovski (Sarah Walker)


S01E09: Chuck Versus the Imported Hard Salami

S01E09: Chuck Versus the Imported Hard Salami
cz sk
20.11.2007
7 800 000
44 minut

Chuck definitivně ukončí vztah se Sarah a oficiálně začne chodit s Lou. Zjistí ale, že Louin bývalý přítel je pašerák zbraní.
Chuck Versus the Imported Hard Salami
Sarah, která tak trochu žárlí na vztah Lou a Chucka, a Casey pověří Chucka, aby zjistil co nejvíc informací od jejího přítele. Zjistí něco o tajné důležité zásilce. Když se jí snaží najít, jsou Chuck a Sarah uneseni.
Chuck Versus the Imported Hard Salami
Pašeráci je dovezou až k zásilce, kde je chtějí zabít, do hry se ale vloží Casey a zachrání je. Intersect upozorní Chucka, že se jedná o chemickou bombu, naštěstí to žádná bomba není. Po otevření zásilky, u kterého Chuck není, jsou všichni překvapeni, je tam něco co nikdo nečekal…
Buy More se vrací do svých starých kolejí po odchodu Harryho Tanga. Morgan zjistí, že se mu možná líbí Anna Wu, potom co slyší, že by si radši vyšla s ním než s Jeffem, si začne myslet, že ho Anna chce také.
Chuck Versus the Imported Hard Salami
Pokusí se jí políbit, ona ho ovšem odmítne, potom jí ho začne být líto kvůli výsměchu všech kolegů a začnou spolu chodit.
Sarah zjišťuje, že její city k Chuckovi byly větší, než si dokázala přiznat. Žárlí na vztah Chucka a Lou.
Chuck Versus the Imported Hard Salami
Když se pokouší zneškodnit důležitou zásilku, což, mají posledních 10 vteřin před očekávaným výbuchem, oba jsou smířeni se smrtí a Sarah políbí Chucka, když bomba nevybuchne, Sarah se cítí trochu trapně, Chuckovi se to samozřejmě líbí, a věří, že teď by mohli být spolu. S Lou se rozejdou a Chuck pozve Sarah na rande, ta ale má teď úplně jiné starosti…


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama