Chuck
91/100 - 91×

Chuck

Z obyčejného pracovníku v Buy More se, ze dne na den, stane důležitá osoba pro CIA a NSA. Navíc potká lásku svého života.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Mark Christopher Lawrence (Big Mike), Zachary Levi (Chuck Bartowski), Ryan McPartlin (Devon Woodcomb), Sarah Lancaster (Ellie Bartowski-Woodcomb), Adam Baldwin (John Casey), Yvonne Strahovski (Sarah Walker)


S01E10: Chuck Versus the Nemesis

S01E10: Chuck Versus the Nemesis
cz sk
27.11.2007
8 360 000
43 minut

Bryce je zpět živý a zdraví. Jediné co chce, je mluvit s Chuckem, unese ho a vyhrožuje, že ho zabije, když ho nenechají v klidu odejít. Když odcházejí má Chuck záblesk na člena Fulcrumu. Bryce uteče.
Chuck Versus the Nemesis
Opět se spojí s Chuckem a chce mu vše vysvětlit, požádá ho, jestli může vidět Sarah. Agenti nevědí, jestli mu mohou věřit, když říká, že ho zachránil Fulcrum, skrytá organizace uvnitř CIA, která se chce zmocnit Intersectu. Chuck má záblesk na název mise, kterou zmíní Bryce, tak mu věří. Bryce jim řekne nějaké informace o Fulcrumu a chce se vydat CIA. Když ho agenti CIA a Sarah odváží, přepadne je Fulcrum.
Chuck Versus the Nemesis
Morgan a Anna Wu jdou na večeři ke dni díkuvzdání k Ellie a Chuckovi, Anna žárlí na Ellie. V Buy More probíhají přípravy na černý pátek, na den kdy nejvíce lidí nakupuje. Lester a Jeff to nezvládnou a schovají se pod pult.
Chuck se snaží promluvit si se Sarah o tom, co s mezi nimi stalo ta je ale zaneprázdněná Brycem. Když se s Brycem sejde, Chuck je vidí, jak se líbají. Sarah neví, co vlastně chce. Bryce dostane nový úkol v utajení, nesmí nikomu říct, kde bude ani jak se bude jmenovat. Jen řekne Sarah, že jim zůstane Omaha, což je krycí heslo, pro to aby se setkali a ona s ním odjela na tu akci.
Chuck Versus the Nemesis
Sarah se musí rozhodnout, jestli Chuck nebo Bryce…


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama