Citadel (Citadela)
57/100 - 12×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

Je to oficiální, agenti Citadely se vrhnou do akce i podruhé

Je to oficiální, agenti Citadely se vrhnou do akce i podruhé

Zítra nás čeká závěrečný díl první řady, ale už teď máme jistotu, že to nebude představovat úplný konec Citadely. Její druhá řada totiž dostává od Amazonu oficiálně zelenou.

5 0
25.5.2023

Ukázalo se, že týdny staré zvěsti o objednání druhé série se nakonec ukázaly být pravdivé. Dnes totiž přišlo z Amazonu oficiální potvrzení, že se seriál Citadel dočká další řady. Není to nijak překvapivá zpráva, jelikož si v rámci sledovanosti seriál na službě vede velice dobře. Nově dokonce vyšla informace, že jde na Amazonu o čtvrtý nejsledovanější seriál na celém světě.

(Agenty Citadely čeká další akce. Foto: Amazon)

Potvrzení o pokračování přichází těsně před premiérou finále první série. V druhé řadě se má o režii každé epizody postarat Joe Russo, který tak nahradí dosavadního režiséra Newtona Thomase Sigela. A David Weil i nadále zůstane showrunnerem seriálu. Pokud jste ještě seriálu nedali šanci a nemáte předplatné Amazonu (či jste si seriál ke zhlédnutí nepořídili nějakou jinou formou), můžete jeho první epizodu zhlédnout ve dnech 26.-28. května zadarmo na amazonské službě Prime Video.

Zdroj: Deadline

Máte z prodloužení seriálu radost?

Diskuze /4

Lex Luthor

Nechápu ten hype klasický špionážní seriál se zápletkou, kterou jsme viděli už několikrát a bere se to hrozně vážně. No uvidíme, jak si poradá ve 2 sérii Citadely.

26.5.2023 | 6:46:04
Myscho2009

Na konci dielu je ukážka na dalšiu sériu s menom Citadel: Diana, rok 2024

26.5.2023 | 12:16:12
percival2

Další řadu vynechám. Je to jako Jack Ryan, jen je tam přidaná věda „po filmařsku“. Nesmyslné vynálezy a gadgety, které nikdo nevysvětlí, asi to někde ukradli mimozemšťanům…

#4 Lex Luthor
26.5.2023 | 12:58:23
Lex Luthor

#3 percival2: zkus seriál True Lies ten to bere alespoň, jako špionážní komedii

26.5.2023 | 15:01:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E06: Secrets in Night Need Early Rains

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází přímo od služby Prime Video.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama