Clarice
68/100 - 8×

Clarice

Seriál se odehrává v roce 1993, tedy rok po událostech z filmu Mlčení jehňátek. Seriál vypráví nevyřčený příběh Clarice Starling, která se vrací zpět do terénu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Rebecca Breeds (Clarice Starlingová), Devyn A. Tyler (Ardelia Mappová), Lucca De Oliveira (Tomas Esquivel), Michael Cudlitz (Paul Krendler), Nick Sandow (Murray Clarke), Kal Penn (Shaan Tripathi), Marnee Carpenter (Catherine Martinová), Jayne Atkinson (Ruth Martinová), Shawn Doyle (Terapeut Clarice), Kris Holden-Ried (Karl Wellig), David Hewlett (Anthony Herman), Natalie Brown (Marilyn Felkerová)

S01E01: The Silence Is Over

S01E01: The Silence Is Over

Rok po záchraně Catherine Martinové z hrůzy v suterénu Buffalo Billa dostala agentka FBI Clarice Starlingová urgentní úkol od matky Catherine, generální prokurátorky Ruth Martinové, aby se připojila k vyšetřování tří sériových vražd.

cz sk
12.2.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak byla u psychiatra a jak se musela vypovidat aby ji mohl schvalit službu a nakonec bylo perfektni že nasadili do služby přimo a nemusi spolehat na psyhiatra ikdyž jsem zvědav jestli se vyrovnala s připadem Buffalo Billa jinak jsem zvědav jak to bude mit Clarice se svymi kolegy když jeji šef chce aby ji Esquivel špehoval, jinak musim řict že jsem rad že Clarice nebude hlasna trouba pro media a jinak jsem zvědav na Catherine protože vypada že sve trauma nezvlada dobře a taky jsem zvědav jestli se FBI dohodne s tim vrahem aby jmenoval sve zaměstnavatele.

1.3.2021 | 14:12:32
Martule1974

Za mne naprosto super rozjezd! Knižní předlohu jsem poprvé četla v patnácti letech a už několikrát se k nim vrátila. Filmy jsou velmi důstojnou alternativou se skvělými hereckými výkony. Proto jsem byla velmi zvědavá na seriál o hlavní hrdince… a musím říci, že je Clarice přesně taková, jakou jsem si ji vždy představovala :)

16.2.2021 | 20:22:54
Car

jednim slovem uzasny a dechberouci Rebecca je nejlepsi!

14.2.2021 | 22:09:11
Lex Luthor

Clarice začala celkem dobře dokonce tam byla i nepřímo zmínka o Hannibalovi dám tomu šanci

13.2.2021 | 8:54:15

Filtr seriálů
Reklama