Clarice
68/100 - 8×

Clarice

Seriál se odehrává v roce 1993, tedy rok po událostech z filmu Mlčení jehňátek. Seriál vypráví nevyřčený příběh Clarice Starling, která se vrací zpět do terénu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Rebecca Breeds (Clarice Starlingová), Devyn A. Tyler (Ardelia Mappová), Lucca De Oliveira (Tomas Esquivel), Michael Cudlitz (Paul Krendler), Nick Sandow (Murray Clarke), Kal Penn (Shaan Tripathi), Marnee Carpenter (Catherine Martinová), Jayne Atkinson (Ruth Martinová), Shawn Doyle (Terapeut Clarice), Kris Holden-Ried (Karl Wellig), David Hewlett (Anthony Herman), Natalie Brown (Marilyn Felkerová)

S01E02: Ghosts of Highway 20

S01E02: Ghosts of Highway 20

Clarice Starlingová a její tým VICAP jsou nasazeni do Tennessee, kde FBI obléhá skupinu okrajových milicí která se samozvaně nazývá „Státníci“.

cz sk
19.2.2021
50 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak si Novak vybral Clarice protože si mysel že ji převeze ale nakonec převezla ona jeho a ještě dokazala ziskat přiznani ale to že ho proti němu nepoužjou a Ruth to použije aby měla paky tak to se dalo čekat, jinak jsem rad že Krendler stahl žadost o přeloženi Clarice.

1.3.2021 | 15:05:25
Rik

Prozatím zklamání. Seriál jede podle šablon už tolikrát viděných (nepříjemný šéf, který nakonec uznává kvalitu, scéna se snajprem atd.). Postavy (mimo Clarice) události dost bagatelizují, dramatický vývoj se moc nekoná. A návaznost na konspiraci z pilotního dílu je hodně chabá.

22.2.2021 | 16:59:14
Smrtihlav

Hele, zatím to není špatný. Problém zatím je Michael Cudlitz, který tam příliš přehnaně hraje přehnaného macho kokota. Přemýšlím, proč musí skoro v každém americkém filmu nebo seriálu vždy být takový macho kokot nebo dost často macho vagína. Nedává to dobrý příklad společnosti. Věřím, že od další epizody Cudlitz svůj machokokotismus výrazně ztlumí.

21.2.2021 | 22:27:20

Filtr seriálů
Reklama