Clarice
68/100 - 8×

Clarice

Seriál se odehrává v roce 1993, tedy rok po událostech z filmu Mlčení jehňátek. Seriál vypráví nevyřčený příběh Clarice Starling, která se vrací zpět do terénu.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | CBS | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Rebecca Breeds (Clarice Starlingová), Devyn A. Tyler (Ardelia Mappová), Lucca De Oliveira (Tomas Esquivel), Michael Cudlitz (Paul Krendler), Nick Sandow (Murray Clarke), Kal Penn (Shaan Tripathi), Marnee Carpenter (Catherine Martinová), Jayne Atkinson (Ruth Martinová), Shawn Doyle (Terapeut Clarice), Kris Holden-Ried (Karl Wellig), David Hewlett (Anthony Herman), Natalie Brown (Marilyn Felkerová)


Ardelia Mappová

Ardelia Mappová

Ardelia je spolubydlící Clarice a její nejlepší kamarádka na FBI Academii. Je také asistentkou amerického právníka a pracuje na ministerstvu spravedlnosti.

Sezóny 1
2021 - 2021

Spolubydlící a také bývalá spolužačka z akademie Clarice. Je také spolupracovnicí u FBI, ovšem vykonává jen pouhou práci v úřadu, kdy pomáhá u odložených případů, případně je takovou pomocnou sílou k ruce, která se hodí. Velmi často pomáhá Clarice najít nějakou osobu, pokud po ní urputně Clarice pátrá a nemůže se vrátit do úřadu.

Dojde však mezi přítelkyněmi i na ostří nože a to právě ve chvíli, kdy je oddělení ViCAP vyšetřováno vnitřním oddělením v době kdy selhalo. Ardelia věří, že se konečně může dostat někam dál, a Clarice ji prosí o pomoc s případem kde jí ona pomoct nehodlá, protože ji to ohrožuje v pozici, jelikož je vyšetřována. Zda-li toto jejich přátelství ustojí, to je velká otázka.


Je tu také velké rasové dilema, kdy je Ardelia také z rasových důvodů velmi utlačována v práci a právě proto se snaží tolik zapůsobit a to někdy i na úkor svého přátelství.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama