Clarice
68/100 - 8×

Clarice

Seriál se odehrává v roce 1993, tedy rok po událostech z filmu Mlčení jehňátek. Seriál vypráví nevyřčený příběh Clarice Starling, která se vrací zpět do terénu.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | CBS | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Rebecca Breeds (Clarice Starlingová), Devyn A. Tyler (Ardelia Mappová), Lucca De Oliveira (Tomas Esquivel), Michael Cudlitz (Paul Krendler), Nick Sandow (Murray Clarke), Kal Penn (Shaan Tripathi), Marnee Carpenter (Catherine Martinová), Jayne Atkinson (Ruth Martinová), Shawn Doyle (Terapeut Clarice), Kris Holden-Ried (Karl Wellig), David Hewlett (Anthony Herman), Natalie Brown (Marilyn Felkerová)


Clarice Starlingová

Clarice Starlingová

Clarice je stejně vážná a brilantní jako kdykoli předtím, vždy když se vrací na místo činu, aby pronásledovala sériové vrahy a sexuální násilníky ve Washingtonu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Clarice se pomalu vypořádává z událostí po tom co zachránila Catherine Martinovou ze spárů sériového vraha Buffalo Billa. Chodí na terapie, které má nařízené, aby se mohla vrátit opět do terénu, i když sama upřímně řečeno nechce a raději je zavrtaná v práci v papírech.

Osud tomu ale chtěl, aby se vrátila do terénu, respektive si ji vyžádala Ruth Martinová, aby se vrátila do akce a vypátrala vraha žen, které byly zavražděny a jejich těla pohozeny v řece, protože věří, že jen ona dokáže jejich vraha vypátrat.


Clarice se tedy vrací na místo činu a také do pracovní skupiny FBI zvané ViCAP která se na tyto věci specializuje. Vede ji její bývalý kolega z vyšetřování s Billem Paul Krendler, který si o Clarice myslí, že je jen loutkou, která nic neumí, a je jen divadýlko pro novináře, aby v očích veřejnosti vypadali jako správní hoši. Ale prozatím si ji nechá ve svých řadách, nechá ji však sledovat ostatními členy svého týmu, aby neudělala nějakou pitomost.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama