Clarice
62/100 - 9×

Clarice

Seriál se odehrává v roce 1993, tedy rok po událostech z filmu Mlčení jehňátek. Seriál vypráví nevyřčený příběh Clarice Starling, která se vrací zpět do terénu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Rebecca Breeds (Clarice Starlingová), Devyn A. Tyler (Ardelia Mappová), Lucca De Oliveira (Tomas Esquivel), Michael Cudlitz (Paul Krendler), Nick Sandow (Murray Clarke), Kal Penn (Shaan Tripathi), Marnee Carpenter (Catherine Martinová), Jayne Atkinson (Ruth Martinová), Shawn Doyle (Terapeut Clarice), Kris Holden-Ried (Karl Wellig), David Hewlett (Anthony Herman), Natalie Brown (Marilyn Felkerová)


Murray Clarke

Murray Clarke

Murray je polní agent FBI, který je v týmu známý jako detektor lži. Zpočátku sdílí Paulův pohled na Clarice, ale jeho názor se změní, zatímco se práce Clarice osvědčí.

Sezóny 1
2021 - 2021

V týmu má nezastupitelné místo a působí tam jako takové svědomí a to především pro Paula, který se mu vždy se vším svěřuje a je pro něj nezastupitelným. Když dojde také na vyšetřování týmu ViCAP vnitřními záležitostmi, je to právě on, kdo kryje tým, který na vlastní pěst vyráží ven pátrat po důkazech a on nasazuje krk a předstírá, že je vůbec neviděl, a zařizuje jim nejrůznější alibi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama