Clarice
68/100 - 8×

Clarice

Seriál se odehrává v roce 1993, tedy rok po událostech z filmu Mlčení jehňátek. Seriál vypráví nevyřčený příběh Clarice Starling, která se vrací zpět do terénu.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | CBS | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Rebecca Breeds (Clarice Starlingová), Devyn A. Tyler (Ardelia Mappová), Lucca De Oliveira (Tomas Esquivel), Michael Cudlitz (Paul Krendler), Nick Sandow (Murray Clarke), Kal Penn (Shaan Tripathi), Marnee Carpenter (Catherine Martinová), Jayne Atkinson (Ruth Martinová), Shawn Doyle (Terapeut Clarice), Kris Holden-Ried (Karl Wellig), David Hewlett (Anthony Herman), Natalie Brown (Marilyn Felkerová)


Paul Krendler

Paul Krendler

Paul, bývalý náměstek generálního prokurátora, je vedoucím týmu Clarice. Zná ji z případu Buffalo Billa, ale považuje ji za zbytečnou zátěž týmu kvůli pozornosti médií, která ji stále obklopují.

Sezóny 1
2021 - 2021

Paul je vedoucím týmu a není nadšený když mu jeho nadřízená Ruth Martinová nařídí, že musí přijmout do svého týmu ViCAP nováčka a ještě ke všemu miláčka médií Clarice Starlingovou. Poznal se s ní při případu Buffalo Billa, kdy úplnou náhodou nalezla jeho dům a také zachránila Catherine Martinovou.

Rozhodne se, že bude Starlingovou od všeho držet co možná nejdále a také nechá nad ní dohlížet ostatní, aby se do ničeho nepletla a bude ji případně ukazovat jen před médii. Ovšem ukáže se, že ona nehraje tak docela podle jeho pravidel a oba dva si tak budou k sobě navzájem hledat velmi složitou cestu.


Paul je také tím, kdo dohlíží nad tím, aby měla Clarice terapeuta, protože je nestabilní po událostech s Billem a tudíž by mohla být nebezpečnou pro sebe i své okolí. Ovšem po čase se ukáže, že má velmi dobrý úsudek a velmi dobrý cit pro detail a je dobré dát, na její úsudek. Paul se tak stává jejím mentorem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama