Clarice
68/100 - 8×

Clarice

Seriál se odehrává v roce 1993, tedy rok po událostech z filmu Mlčení jehňátek. Seriál vypráví nevyřčený příběh Clarice Starling, která se vrací zpět do terénu.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | CBS | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Rebecca Breeds (Clarice Starlingová), Devyn A. Tyler (Ardelia Mappová), Lucca De Oliveira (Tomas Esquivel), Michael Cudlitz (Paul Krendler), Nick Sandow (Murray Clarke), Kal Penn (Shaan Tripathi), Marnee Carpenter (Catherine Martinová), Jayne Atkinson (Ruth Martinová), Shawn Doyle (Terapeut Clarice), Kris Holden-Ried (Karl Wellig), David Hewlett (Anthony Herman), Natalie Brown (Marilyn Felkerová)


Tomas Esquivel

Tomas Esquivel

Tomas se stal během operace Pouštní bouře protiostřelovačem. Zpočátku je vůči Clarice zaujatý kvůli jejím omezeným zkušenostem, ale nakonec je prvním kolegou, který ji skutečně přivítá.

Sezóny 1
2021 - 2021

Zkušený veterán, který své sniperské dovednosti nejednou předvedl. Byl jako první, který navázal přátelský vztah s Clarice, když nastoupila do týmu ViCAP a rozhodl se, že jí bude důvěřovat. A jeho instinkt ho nezklamal. Při jejich první společné akci pomohla Clarice zachránit mu život a na oplátku on pomohl zase jí.

Při akci v Tennessee, kdy teroristická skupina zvaná „Státníci“ pod vedením muže jménem Novak se rozhodla, že bude vyjednávat jen tak, že Clarice půjde tak říkajíc do jámy lvové byl to právě on, kdo jí díky svým střeleckým dovednostem zachránil život.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama