Cloak and Dagger
78/100 - 65×

Cloak and Dagger(Marvel's Cloak and Dagger)

Tandy Bowen a Tyrone Johnson zjistí, že mají superschopnosti, které se pomalu naučí ovládat. Pod přezdívkami Cloak a Dagger začnou chránit New Orleans, město pohlcené drogami a násilím. Nejsou na to však sami, ve městě se totiž objevuje schopná detektivka Brigid O'Reilly, která je ochotná město vyčistit za každou cenu.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Olivia Holt (Tandy Bowen), Aubrey Joseph (Tyrone Johnson), Gloria Reuben (Adina Johnson), Emma Lahana (Brigid O'Reilly), Andrea Roth (Melissa Bowen), J.D. Evermore (James Connors), Miles Mussenden (Otis Johnson), Emma Lahana (Mayhem), Carl Lundstedt (Liam Walsh), Jaime Zevallos (Francis Delgado), Noëlle Renée Bercy (Evita Fusilier), Angela Davis (Chantelle Fusilier), Andy Dylan (Nathan Bowen), Dilshad Vadsaria (Lia Dewan), Ally Maki (Mina Hess)

S02E03: Shadow Selves

S02E03: Shadow Selves

Tandy a Tyrone pátrají po zmizelých dívkách.

cz sk
12.4.2019
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Temná polovička Brigit(Mayhem) se nám vybarvila, není to jen to mínusové a zlé z kladné Brigit, ale má svý dobrý stavy. Tandy a Tyron si více věří. A ten konec jak zachraňují děvčata, Mayhem likviduje nepřátele, Tyron objevuje další ze svých schopností. Závěrečný nevěřící pohled Tandy na Tyrona stál za to!

2.5.2019 | 18:47:10
mar.st

Jejich schopnosti se o dost zlepšili. Má to i lepší příběh

13.4.2019 | 22:20:27
SaVerr

Tyrone si vážne pošmakocil :D

13.4.2019 | 21:07:26

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama