Cloak and Dagger
78/100 - 65×

Cloak and Dagger(Marvel's Cloak and Dagger)

Tandy Bowen a Tyrone Johnson zjistí, že mají superschopnosti, které se pomalu naučí ovládat. Pod přezdívkami Cloak a Dagger začnou chránit New Orleans, město pohlcené drogami a násilím. Nejsou na to však sami, ve městě se totiž objevuje schopná detektivka Brigid O'Reilly, která je ochotná město vyčistit za každou cenu.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Olivia Holt (Tandy Bowen), Aubrey Joseph (Tyrone Johnson), Gloria Reuben (Adina Johnson), Emma Lahana (Brigid O'Reilly), Andrea Roth (Melissa Bowen), J.D. Evermore (James Connors), Miles Mussenden (Otis Johnson), Emma Lahana (Mayhem), Carl Lundstedt (Liam Walsh), Jaime Zevallos (Francis Delgado), Noëlle Renée Bercy (Evita Fusilier), Angela Davis (Chantelle Fusilier), Andy Dylan (Nathan Bowen), Dilshad Vadsaria (Lia Dewan), Ally Maki (Mina Hess)

S02E08: Two Player

S02E08: Two Player

Tandy a Evita musí ujít velkou dálku, aby dostaly Tyrona z nebezpečné situace.

cz sk
17.5.2019
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Hezkej díl v mimosvětě.

Myslel jsem že to Mayhem, ale Tyron sám? Evita pro záchranu Tyrona udělá něco, z čeho už není cesty zpět. Brigit se smíří s Mayhem. Tandy zachraňuje Tyrona, a kdyby nebyl paličák, mohl se svou milovanou Evitou být napořád, tak má smůlu – trouba! André to má zpočítané, vlastně i Lia taky.

29.5.2019 | 12:35:16
RagnarokCzD

Tenhle seriál má zvláštní metafory … trochu se v nich ztrácim a popravdě mě většinou spíš pruděj …

Ale zatím se to dá sledovat, i když se suneme šnečím tempem … suneme se k cíli.

23.5.2019 | 18:51:33
wishmaaster

Som zmätený

21.5.2019 | 20:02:12

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama