Zdroj: Freeform
Nedávno nám tvůrci naznačili, že pokud se dočkáme druhé série, na scénu dorazí zlovolný Mister Zip. Na Comic-Conu nakonec druhou řadu oficiálně oznámili a představili nám také nový teaser a plakát. Jste rádi, že se seriál dočká pokračování?
Zdroj: Freeform
2 sezóny | Freeform | 43 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2018 | Ukončeno
2 sezóny
| Freeform
| 43 minut
Tandy Bowen a Tyrone Johnson zjistí, že mají superschopnosti, které se pomalu naučí ovládat. Pod přezdívkami Cloak a Dagger začnou chránit New Orleans, město pohlcené drogami a násilím. Nejsou na to však sami, ve městě se totiž objevuje schopná detektivka Brigid O'Reilly, která je ochotná město vyčistit za každou cenu.
Obsazení:Olivia Holt (Tandy Bowen), Aubrey Joseph (Tyrone Johnson), Gloria Reuben (Adina Johnson), Emma Lahana (Brigid O'Reilly), Andrea Roth (Melissa Bowen), J.D. Evermore (James Connors), Miles Mussenden (Otis Johnson), Emma Lahana (Mayhem), Carl Lundstedt (Liam Walsh), Jaime Zevallos (Francis Delgado), Noëlle Renée Bercy (Evita Fusilier), Angela Davis (Chantelle Fusilier), Andy Dylan (Nathan Bowen), Dilshad Vadsaria (Lia Dewan), Ally Maki (Mina Hess)
(více)
Diskuze /8
Raiden123
Ja neviem či sa mam tešit,lebo vetšinu času by u toho človek zaspal a o nič by neprišiel,no niečo ako tak zaujimave sa dialo v časti 01×07,niesom si isty,a potom zase uspávanka,až na…
toho chlápka v chladničke,to bolo dost drsne,s toho by bol prekvapený i „Dexter“.
Je pravda,že časom seriál može nabrat na kvalite,ale u tohto serialu nejak neviem,nejak sa mi nechce verit,že to natáčali 1 až 2 roky,prvú sériu,skôr to vyzerá ako natočené behom jedného týždňa.
Celé je to dáke podivné.Aspoň zatiaľ.
#3 RIIKKY #5 Billy the Kidmar.st
Já jsem rád, seriál jsem si oblíbil
#6 green arrowRIIKKY
#1 Raiden123: No myslím si že 1 až 2 roky první serii natáčeli vem si že někdo někde byl byli nemocný a Game of thrones se taky natáčí dlouho a vyjde to až v květnu.
#8 kironetkironet
8 díl vypadal, že se konečně něco začné dít… 9 zase o ničem. No nevím, pokud budu muset čekat na 2 sérii rok tak to ať se jdou bodnout.
Billy the Kid
#1 Raiden123: dexter by ho mrsknul do oceánu :) ale jinak souhlasím :) .Ale já jsem děj pochopil, a je to ok, a oba měli vlastně ke konci ty jizvy :)
green arrow
#2 mar.st: ja sem si ho tež oblibil
filozof
Zítra vychází český komiks!
kironet
#3 RIIKKY: Tak Game of Thrones je jiný kalibr jak herecky(počet) tak i grafikou. Tenhle seriál skoro žádný VFX nemá a v podstatě každý díl je tam 4–5 herců z toho 2 hlavní. Čekat 1–2 roky je blbost, já už jsem např. zapoměl co na tom seriálu bylo cool a na čem vlastně skončil, takže mě už je docela jedno jestli 2 serie bude nebo ne.