Cloak and Dagger
78/100 - 65×

Cloak and Dagger(Marvel's Cloak and Dagger)

Tandy Bowen a Tyrone Johnson zjistí, že mají superschopnosti, které se pomalu naučí ovládat. Pod přezdívkami Cloak a Dagger začnou chránit New Orleans, město pohlcené drogami a násilím. Nejsou na to však sami, ve městě se totiž objevuje schopná detektivka Brigid O'Reilly, která je ochotná město vyčistit za každou cenu.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Olivia Holt (Tandy Bowen), Aubrey Joseph (Tyrone Johnson), Gloria Reuben (Adina Johnson), Emma Lahana (Brigid O'Reilly), Andrea Roth (Melissa Bowen), J.D. Evermore (James Connors), Miles Mussenden (Otis Johnson), Emma Lahana (Mayhem), Carl Lundstedt (Liam Walsh), Jaime Zevallos (Francis Delgado), Noëlle Renée Bercy (Evita Fusilier), Angela Davis (Chantelle Fusilier), Andy Dylan (Nathan Bowen), Dilshad Vadsaria (Lia Dewan), Ally Maki (Mina Hess)

Tyrone Johnson

Tyrone Johnson

Nadějný sportovec s temnou minulostí a tajemným pláštěm.

Sezóny 2
2018 - 2019

Tyroneovým vzorem byl vždycky jeho starší bratr Billy, nicméně toho jednoho dne zastřelil policista s jizvou na tváři. V tu chvíli se změnil celý jeho život, protože doma už nebyla taková atmosféra jako doposud. O několik let později má Tyrone šanci zjistit, co všechno zapříčinilo bratrovu smrt, a to za pomoci svého tajemného pláště.

(Tyrone představuje temnou stránku seriálu. Foto: Freeform)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

obě hlavní postavy jsou super, parádní chemie, škoda že neuvidíme více :)

9.2.2021 | 15:46:16

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama