Star Wars: The Clone Wars (Star Wars: Klonové války)
94/100 - 101×

Star Wars: The Clone Wars(Star Wars: Klonové války)

Mezi filmovými epizodami Klony útočí a Pomsta Sithů ze Star Wars ságy proběhl galaktický konflikt obřích rozměrů, který dostal označení klonové války. Tento seriál zachycuje dobrodružství hrdinů Republiky právě v tomto konfliktu a odhaluje odpovědi na spoustu otázek, které nám filmy přinesly.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Cartoon Network, Netflix, Disney+ | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), Matt Lanter (Anakin Skywalker), Nika Futterman (Asajj Ventress), Phil LaMarr (Bail Organa), Anthony Daniels (C-3PO), Corey Burton (Cad Bane), Dee Bradley Baker (Cody), Corey Burton (Dooku), Dave Filoni (Embo), Dee Bradley Baker (Gregor), Matthew Wood (Grievous), Jim Cummings (Hondo Ohnaka), Robin Atkin Downes (Cham Syndulla), Ahmed Best (Jar Jar Binks), Gregg Berger (Kalani)

S04E01: Water War

S04E01: Water War

Král Mon Caly je zavražděn a vodní svět zachvacuje občanská válka. Zatímco na stranu Quarrenů se postavili separatisté, Mon Calamari podporuje Republika, která vyslala své vyslance, aby ochránili Lee-Chara, nového a mladého vůdce.

cz sk
16.9.2011
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Oproti klasickým bitvám je ta na Mon Calamari poněkud originálnější, jelikož se odehrává pod vodou. Naneštěstí je v dílech pár hluchých míst a celé by se to mohlo vlézt do dvou dílů.

webmaster, grafik
25.2.2017 | 11:24:57

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S07E12: Victory and Death

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Klonové války

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama