Star Wars: The Clone Wars (Star Wars: Klonové války) Špatná Várka dostane vlastní seriál zasazený za Pomstu Sithů

Špatná Várka dostane vlastní seriál zasazený za Pomstu Sithů

Špatná Várka dostane vlastní seriál zasazený za Pomstu Sithů

Klonové války možná skončily, ale příběhy jeho postav pokračují dál. V poslední sérii jsme se dočkali zvláštního oddílu klonů, který si říká Špatná Várka, přičemž jejich příběh sloužil pouze jako odrazový můstek pro jejich vlastní seriál.

21 0
16.7.2020

Málokdo by čekal, že se zrovna seriál Klonové války dočká vlastního spin-offu, ale je tomu skutečně tak. Příští rok nás totiž na Disney+ čeká projekt zaměřený na Špatnou Várku, klonové komando složené z pěti výjimečných klonů. Zápletka seriálu má být zasazena po ukončení války mezi Republikou a Separatisty a zrození Impéria, tedy za film Pomsta Sithů. Oddíl 99 se má potýkat s tím, že musí v galaxii najít nový smysl života a mezitím plní různé žoldácké práce.

Dá se usuzovat, že se v seriálu dozvíme více o rozpuštění klonové armády a jejím nahrazení naverbovanými lidmi, z nichž se stali stormtroopeři. O seriálu kolovaly zvěsti již před jeho oficiálním oznámením a pokud máme věřit zdrojům, mohli bychom v něm vidět v menších rolích i Rexe a Ahsoku. Možná se tak i dozvíme, jak Rex naverboval GregoraWolffem. Fanoušci by navíc možná ocenili i využití velitele Codyho, který by zde mohl vystupovat jako antagonista, ale toto je pouze již jen přáním na rozdíl od Ahsoky a Rexe nejde o žádnou zprávu ze zákulisí.


Klonovou sestavu doplní logo spojené s tímto klasickým obdobím.

Za seriálem bude samozřejmě stát Dave Filoni, kterého podpoří několik lidí, kteří pracovali na ostatních kanonických Star Wars seriálech, ať už šlo o Rebels, Resistance nebo Mandalorian. Sestava by měla být jednoduše složena z těch nejlepších. Uvidíme, jak seriál nakonec dopadne. Pokud by si měli fanoušci vybrat, sáhli by pro spin-off zcela určitě po jiných postavách, ale takhle může Špatná Várka jedině překvapit.

Co si o této zprávě myslíte vy? O kom byste rádi viděli seriál vy a kdo by se v jejich projektu mohl podle vás objevit?

Zdroj: SWU

Diskuze /3

Lex Luthor

Super jsem rád, že to schválili

17.7.2020 | 13:09:03
RagnarokCzD

Má to potenciál … jsem docela zvědavej čím to zkazej. :D

17.7.2020 | 16:59:56
Tony-Z

Mě tedy závěr působení Oddílu 99 ve Clone Wars připadalo jako docela jednoznačné naznačení spin-offu.

17.7.2020 | 21:54:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E12: Victory and Death

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Klonové války

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama