Star Wars: The Clone Wars (Star Wars: Klonové války)
92/100 - 50×

Star Wars: The Clone Wars(Star Wars: Klonové války)

Mezi II. a III.epizodou filmových Hvězdných válek se odehrává tento televizní seriál (původně na motivy kratičkých animáků) zachycující bojová dobrodružství Anakina Skywalkera a Obi-Wan Kenobiho.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
hrají
Dee Bradley Baker (Rex), Tom Kane (Yoda), Phil LaMarr (Bail Organa), Dee Bradley Baker (Wolffe), Matthew Wood (Grievous), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), Anthony Daniels (C-3PO), Dee Bradley Baker (Trench), Jon Favreau (Pre Vizsla), Jim Cummings (Hondo Ohnaka), Clancy Brown (Savage Opress), Sam Witwer (Maul), Dee Bradley Baker (Gregor),


Gregor

Gregor

Člen klonového komanda, jenž podlehl amnézii.

Sezóny 1
2013 - 2013

Gregor se spolu se svým týmem účastnil bitvy o Sarrish, po které byl prohlášen za nezvěstného. Klonový voják skončil na planetě Abafar, kde ztratil paměť, čehož se chopil zlý majitel restaurace Borkus a udělal z něj umývače nádobí. Na tohoto klona narazili čirou náhodou roboti z Gasconova oddílu, kteří mu připomněli o koho jde. Gregor se poté postavil Borkusovi a bezbranným droidům pomohl uniknout z planety, které vládli separatisté.

Vypadalo to, že během jejich obrany položil život. Gregor však přežil a s malým poškozením mozku se přidal k Rexovi a Wolffemu, jenž zjistili pravdu o rozkazu 66 a ukryli se na planetě Seelos.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!