Star Wars: The Clone Wars (Star Wars: Klonové války)
92/100 - 52×

Star Wars: The Clone Wars(Star Wars: Klonové války)

Mezi II. a III.epizodou filmových Hvězdných válek se odehrává tento televizní seriál (původně na motivy kratičkých animáků) zachycující bojová dobrodružství Anakina Skywalkera a Obi-Wan Kenobiho.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
hrají
Dee Bradley Baker (Rex), Tom Kane (Yoda), Phil LaMarr (Bail Organa), Dee Bradley Baker (Wolffe), Matthew Wood (Grievous), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), Anthony Daniels (C-3PO), Dee Bradley Baker (Trench), Jon Favreau (Pre Vizsla), Jim Cummings (Hondo Ohnaka), Clancy Brown (Savage Opress), Sam Witwer (Maul), Dee Bradley Baker (Gregor),


Pre Vizsla

Pre Vizsla

Mandalorian ctící tradice a vůdce Umrlčí hlídky.

Sezóny 3
2010 - 2013

V období klonových válek vládl Umrlčí hlídce, která chtěla vrátit Mandaloru jeho původní slávu. Satine Kryze, která planetě momentálně vládla, mu přišla příliš slabá a tak se jí pokusil zneškodnit. V atentátech mu zabránit rytíř Jedi Obi-Wan Kenobi, jehož nepřítel Darth Maul slíbil Vizslovi vládu nad planetou.

S Maulem shromáždili armádu v podobě Černého slunce, Pykeů a Huttů a podnikli útok na Mandalore. Lstí svrhli Satine a Vizsla usedl na trůn. Netrvalo to však dlouho a Maul se cítil být zrazen a Vizslu vyzval na souboj. Během souboje byl Vizsla poražen a zabit a Maulovi se do rukou dostal Temný meč, který nosili všichni velcí vládci Mandalore.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!