Cobra Kai
97/100 - 46×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984 a sledujeme v něm Johnnyho Lawrence, který se znovu rozhodne otevřít Cobra Kai. To znervózňuje jeho starého soka Daniela LaRussa.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso),


Carmen a Tory se ve čtvrté řadě dočkají povýšení na stálé postavy

Carmen a Tory se ve čtvrté řadě dočkají povýšení na stálé postavy

Přípravy čtvrté série jsou v plném proudu a na povrch vyplouvají první informace o pokračování úspěšného seriálu na Netflixu.

6 0
26.2.2021

Minulý rok byla odklepnutá čtvrtá série, jejíž natáčení podle dostupných informací započalo letos v lednu. Nyní se vyrojily první menší detaily o příští řadě.

Z dnešních novinek jsme se dozvěděli, že dvě z vedlejších postav se dočkají povýšení na stálé postavy. To znamená, že je budeme vídat v každé epizodě. Dle očekávání se povýšení dočká Carmen Diaz, která se v závěru třetí řady dala oficiálně dohromady s Johnnym.


(Foto: Netflix)

Jako druhá se povýšení dočká Tory Nichols, která v seriálu působí od druhé série. Ta v současné době zastává poměrně důležitou roli v Cobra Kai dojo, kde si Kreese získal její důvěru a nyní společně s dalšími studenty hodlají bojovat na příštím All Valley turnaji v karate.

(Foto: Netflix)

Kromě povýšení došlo také na odhalení nových příchozích herců, které budeme v seriálu vídat. Ve čtvrté sérii se tak nově ukáží Dallas Dupree Young a Oona O’Brien. Dallas si v minulosti zahrál například v televizním komediálním seriálu Cousins for Life, herečku Oonu O’Brien pro změnu můžete znát z The Crown.

Zdroj: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama