Cobra Kai
97/100 - 46×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984 a sledujeme v něm Johnnyho Lawrence, který se znovu rozhodne otevřít Cobra Kai. To znervózňuje jeho starého soka Daniela LaRussa.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso),


Cobra Kai drtí žebříčky ve sledovanosti

Cobra Kai drtí žebříčky ve sledovanosti

Netflix díky seriálu Cobra Kai zažívá opravdové žně, protože jeho sledovanost je enormní.

12 0
16.1.2021

Poté, co práva na Cobra Kai získala streamovací platforma Netflix, se seriál dostal do širšího podvědomí a zájem ze strany diváků byl tak ohromný, že již byla objednaná čtvrtá řada, ale zároveň tvůrci začali zvažovat spin-off. Šušká se, že dokonce probíhá debata mezi společnostmi Netflix a Sony o dalších řadách seriálu. Prozatím nelze než spekulovat.

(Foto: Netflix)


Třetí řadu seriálu Cobra Kai sledovalo více než 41 miliónů diváků. Všechny řady mají dohromady na kontě celkově přes 71 miliónů. V USA, Velké Británii, Argentině, Srí Lance, Řecku a dalších zemích se seriál držel na prvním místě v žebříčku nejsledovanějších seriálů na Netflixu. U nás v tuzemsku se první týden držel na šesté příčce, nyní ho však již v desítce nenajdeme.

Není divu, že sledovanost je takto enormní, přeci jen, Cobra Kai boduje ve všech možných směrech, a právě proto je veliká škoda, že v České republice je seriál zastíněn jinými snímky, které často ani zdaleka nedosahují kvalit Cobra Kai.

Zdroj: Deadline

Diskuze /5

drakan

za mě zajímavej seriál a připomenutí Karate kid. Jediný co mě se mě úplně nelíbilo byla vzpomínky/minulost Kreese (sensei Johnnyho)

#5 percival2
17.1.2021 | 0:49:18
Gigos

@drakon Máš pravdu s těmi vzpomínky senseie Johnyho. Ale to je i tím, že ten herec, co hrál vzpomipnku, není původní a i ty barvy byly takové mdlé. Už se těším, pokud by se v další sérii objevil ten jeho

#5 percival2
17.1.2021 | 13:03:14
Gigos

kámoš z Vietnamu. Jinak byl skvělý ten Japonec, kterého kdysi Daniel porazil na Okinawě

17.1.2021 | 13:05:39
drakan

Jojo ten japončík Čozen z dvojky neměl chybu :-D Jak tam Daniela dostal a vypadalo to, že se mu pomstí :-D Zasmál jsem se :-D I fórky jak Johnny vůbec neuměl s PC :-D Jinak old Kreese je super. A těším se na 4.řadu. Jak Daniel a Johny budou spolupracovat vs Cobra Kai :-D

17.1.2021 | 18:08:21
percival2

#1 drakan: #2 Gigos: Za mne to bylo konečně něco, co dalo jeho roli hloubku. Dobrý děj nedělají jen kladné, ale i záporné role. V momentě, kdy bude jen takový placatý mr. Evil, tak to bude nuda. Takhle z něj udělají někoho, komu bude půlka diváků fandit.

18.1.2021 | 7:28:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama