Cobra Kai
95/100 - 63×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984, kde Daniel LaRusso porazil Johnnyho Lawrence. Ten se ani po letech s porážkou nevyrovnal a rozhodne se znovu otevřít dojo Cobra Kai, čehož si všimne jeho starý sok Daniel LaRusso.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso), William Zabka (Johnny Lawrence), Martin Kove (John Kreese), Thomas Ian Griffith (Terry Silver), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Tanner Buchanan (Robby Keene), Peyton Roi List (Tory Nichols), Jacob Bertrand (Eli "Hawk" Moskowitz), Gianni DeCenzo (Demetri), Hannah Kepple (Moon), Annalisa Cochrane (Yasmine), Vanessa Rubio (Carmen Diaz), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Joe Seo (Kyler)

Možná ani šestou řadou nadupaná jízda neskončí

Možná ani šestou řadou nadupaná jízda neskončí

U některých seriálu se čeká dlouhé měsíce, než oznámí další řadu. U seriálu Cobra Kai je to přesně naopak. Ještě než vyšla série čtvrtá, byla oznámená pátá. A tvůrci se nijak netají tím, že celý příběh mají vymyšlený až k té šesté. Nyní vyplulo na povrch, že sezón by mohlo být daleko více.

10 0
6.6.2022

Prosincová premiéra čtvrté série zažila masivní úspěch a superlativy jsme nemohli šetřit ani v naší recenzi. Sami však začínáme mít obavy, aby se z Cobra Kai nestal postupně zatracující se seriál jako to s přibývajícími sériemi u mnoho jiných projektů bývá. U Cobra Kai se kvalita s každou řadou zvedala, ale nemusí tomu tak býti věčně. Nadcházející pátá sezóna dorazí 9. září a dle tvůrců nebude poslední.

(Kolik sérií zvládne seriál ještě utáhnout, aby si zanechal svou kvalitu?)

Jak jsme již zmiňovali v úvodu, příběh je vymyšlený na šest řad, jež zatím není oficiálně potvrzená, ovšem vzhledem k narůstající se popularitě, množství dějových linek, postav i zápletek nebude problém podojit potenciální značku o pár dílů více. I kdyby nakonec seriál přeci jen „brzy“ skončil, tvůrci již před nějakou dobou mluvili o spin-offu, kterým by na hlavní část mohli navázat.

V současné době se jedná jen o slova a zbožná přání tvůrců, kteří nemají finální slovo u prodlužování vlastního seriálu. Vše závisí na Netflixu, který určí, zdá má smysl do značky znovu investovat.

Foto: Netflix

Diskuze /6

Harper66

Tvl jak to chteji jeste natahovat!

#2 Smrtihlav
6.6.2022 | 23:23:26
Smrtihlav

Tak zatím to vše funguje dokonale. Je to opravdu vynikající a vskutku série od série lepší a lepší. Rád se nechám překvapit ;-) #1 Harper66:

#4 Strong
7.6.2022 | 0:08:04
Strong

Takze sesta rada je jiz potvrzena a jista?

#5 Larryson
7.6.2022 | 0:24:19
Strong

#2 Smrtihlav: Tjn souhlasim vidim to tak na 7–8 rad ale vic asi ne. 8 by realne jeste asi bylo.

7.6.2022 | 0:24:43
Larryson

#3 Strong: Ta potvrzena zatím oficiálně není, ale tvůrci s ní tak nějak počítají.

webmaster
7.6.2022 | 17:36:59
percival2

Už od začátku, kdy to byl tuším projekt YouTube, je to velice slušná záležitost. Sice takové hraní na nostalgii, ale funguje, ne? :-D

8.6.2022 | 13:47:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Skrze minutový teaser byla před pár dny potvrzena šestá série seriálu Cobra Kai, ve které se završí příběh započatý v 80. letech. Naposledy se tak proti sobě střetnou staří nepřátelé.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama