Cobra Kai
97/100 - 46×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984 a sledujeme v něm Johnnyho Lawrence, který se znovu rozhodne otevřít Cobra Kai. To znervózňuje jeho starého soka Daniela LaRussa.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso),


Natáčení čtvrté řady započalo

Natáčení čtvrté řady započalo

Dle dostupných informací začalo natáčení čtvrté série seriálu Cobra Kai tuto středu v Atlantě ve státě Georgie. Pokud produkci nepřeruší koronavirus, pokračování by mohlo dorazit ještě letos.

9 0
22.1.2021

Ačkoli Netflix ani nikdo ze štábu či herců oficiálně natáčení nepotvrdili, produkce by údajně měla trvat od 20. ledna do 15. dubna. Pakliže jsou tvůrci připraveni na veškerá opatření proti koronaviru, nic dalšího by natáčení nemělo bránit.

Začátek produkce naznačil i nedávno zveřejněný casting, který hledá převážně mladší lidi. Zároveň bylo uvedeno, že všichni vybraní musí dnes 22. ledna absolvovat test, aby se na natáčení mohli dostavit. Vzhledem k tomu, že test nesmí být starý více jak dva dny, lednový start produkce je již jistý. Jiné castingové výzvy pro změnu prozradili, že jedna z nových lokací, která se ve čtvrté sezóně ukáže, bude jakási sushi restaurace, jelikož do rolí hledají číšníky, sushi kuchaře a zákazníky.


(Foto: Netflix)

Brzy se jistě dozvíme podrobnější informace již z oficiálních zdrojů. Čtvrtá série naváže na poslední události z třetí řady, kdy se Daniel LaRusso a Johnny Lawrence spojili, aby porazili Johna Kreese a jeho dojo Cobra Kai v nadcházejícím karate turnaji All Valley. V současné době není známo, zda půjde o završení celého seriálu. Neoficiální zvěsti tvrdí, že studio Sony diskutuje o dalších řadách, ale oficiálně nic potvrzené nebylo. Vzhledem k tomu, že seriál má ohromnou sledovanost, jistě Netflix nebude chtít tak úspěšnou značku ukončit co nejdříve, ale naopak z ní vysolit maximum.

Zdroj: Newsweek

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama