Cobra Kai
97/100 - 46×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984 a sledujeme v něm Johnnyho Lawrence, který se znovu rozhodne otevřít Cobra Kai. To znervózňuje jeho starého soka Daniela LaRussa.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso),


Ralph Macchio se spolu s Williamem Zabkou ohlíží za scénami třetí série

Ralph Macchio se spolu s Williamem Zabkou ohlíží za scénami třetí série

Třetí řada nabídla nejen skvělou podívanou, ale i obsazení, které doplnili další staré známé postavy. Herci Ralph Macchio a William Zabka se v nejnovějším videu ohlíží za momentkami z dosud poslední série.

7 0
15.1.2021

Představitelé ústředních rolí, Ralph Macchio a William Zabka, před několika dny zveřejnili video, ve kterém se ohlíží za společnými scénami a znovushledáním s herečkou Elisabeth Shue, představitelkou Ali. Ta se objevila v posledních dvou epizodách. Zda se zúčastní příští série, není zatím potvrzené, jistě se ale v tomto případě menší cameo rolička nabízí.

Ve videu bylo odhaleno, na které odkazy na původní trilogii jsme mohli v průběhu sledování třetí řady narazit, ale zároveň v něm herci promluvili o tom, jak se tvořili jednotlivé scény. Zejména ty, ve kterých se znovushledaly postavy Johnny Lawrence, Daniel LaRusso a Ali Mills.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama