Cobra Kai
96/100 - 58×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984, kde Daniel LaRusso porazil Johnnyho Lawrence. Ten se ani po letech s porážkou nevyrovnal a rozhodne se znovu otevřít dojo Cobra Kai, čehož si všimne jeho starý sok Daniel LaRusso.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso), William Zabka (Johnny Lawrence), Martin Kove (John Kreese), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Tanner Buchanan (Robby Keene), Peyton Roi List (Tory Nichols), Jacob Bertrand (Eli "Hawk" Moskowitz), Gianni DeCenzo (Demetri), Hannah Kepple (Moon), Annalisa Cochrane (Yasmine), Vanessa Rubio (Carmen Diaz), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Joe Seo (Kyler)

Ve čtvrté řadě opět nahlédneme do minulosti jedné z postav

Ve čtvrté řadě opět nahlédneme do minulosti jedné z postav

V minulých sezónách jsme několikrát zavítali do minulosti Johna Kreese či Johnnyho a i v nadcházející sérii se podíváme do minulosti minimálně jedné z postav.

5 0
8.8.2021

Po oznámení měsíce premiéry příští řady se postupně dozvídáme další střípky informací o velmi očekávaném pokračování, které na scénu vrátí Terryho Silvera. Oficiálně bylo potvrzeno, že stejně jako v předchozích sérií i zde nahlédneme do minulosti minimálně jedné z postav. Tou je v tomhle případě opět Johnny Lawrence, který se nám ukázal ve svém mladí ve zcela jiném světle, než ho známe.

(Mladý Johnny se svým otcem. Foto: Netflix)


Ve třetí sérii jsme měli možnost sledovat také Kreese během války ve Vietnamu a možná i sem se opět podíváme s příchodem Terryho, kteří jsou od války velmi dobrými přáteli. Je možné, že během čtvrté série se tvůrci nebudou bránit dalším odbočkám do minulosti některých postav.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Pátou sérií Cobra Kai rozhodně neskončí

Pátou sérií Cobra Kai rozhodně neskončí

Tvůrci se nikdy netajili tím, že nástřel příběhu mají vymyšlený až k šesté sérii, které se bezpochyby skutečně dočkáme. Jak sami nedávno oznámili, pátou řadou tahle nadupaná jízda a nekonečný spor dojo neskončí.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama