Cobra Kai
97/100 - 46×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984 a sledujeme v něm Johnnyho Lawrence, který se znovu rozhodne otevřít Cobra Kai. To znervózňuje jeho starého soka Daniela LaRussa.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso),


Vyšla hra na motivy seriálu Cobra Kai

Vyšla hra na motivy seriálu Cobra Kai

Pár dní nazpátek vyšla pro PC platformu bojová hra Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues, která svou inspiraci čerpá z populárního seriálu.

0 0
23.1.2021

Z popularity Cobra Kai vzešla i nedávno vydaná videohra, která je dle kritiků lehce nadprůměrným titulem, jež selhává hned v několika ohledech. Naopak hráči na PC platformě Steam hru poměrně chválí a v době vydání tohoto článku si hra drží hodnocení 97% ze 100%.

Její příběh je seriálem pouze inspirován, titul totiž disponuje zcela novým dějem, ve kterém ale narazíme na známé postavy z prvních dvou sérií, přičemž některé z nich jsou nadabované samotnými herci, kteří je hrají. Hru lze projít za dvě různá dojo. Máte na výběr mezi Cobra Kai a Miyagi-Do Karate. Právě vaše volba určí, za jaké postavy budete primárně hrát a jakou cestou se vydáte, přičemž v některých situacích lze mezi postavami libovolně přepínat.


Thumbnail Play icon

Hra nabízí soubojový systém, který doplňují nejrůznější schopnosti jednotlivých hrdinů, čímž se zážitek z vypuklých rvaček stává zajímavější. Dle recenzí však bohužel hratelnost v některých ohledech selhává. Díky získané licenci si navíc hráči mohou dopřát nejen nostalgický zážitek, ale hlavně titul na hezkých pár večerů, který skrz easter eggy a reference odkazuje na snímky z filmové a seriálové produkce.

Hra Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues vyšla 27. října 2020 na Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One. Na PC dorazila 5. ledna 2021.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama