Cobra Kai
95/100 - 63×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984, kde Daniel LaRusso porazil Johnnyho Lawrence. Ten se ani po letech s porážkou nevyrovnal a rozhodne se znovu otevřít dojo Cobra Kai, čehož si všimne jeho starý sok Daniel LaRusso.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso), William Zabka (Johnny Lawrence), Martin Kove (John Kreese), Thomas Ian Griffith (Terry Silver), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Tanner Buchanan (Robby Keene), Peyton Roi List (Tory Nichols), Jacob Bertrand (Eli "Hawk" Moskowitz), Gianni DeCenzo (Demetri), Hannah Kepple (Moon), Annalisa Cochrane (Yasmine), Vanessa Rubio (Carmen Diaz), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Joe Seo (Kyler)

William Zabka řekl, že pracovat znovu s Ralphem Macchiem je čest

William Zabka řekl, že pracovat znovu s Ralphem Macchiem je čest

Od natáčení Karate Kida, kde se herci Zabka a Macchio vůbec poprvé společně setkali uplynulo přes tři dekády. V rozhovoru pro časopis People promluvili o svém přátelství a znovushledání se u projektu, který navázal na kultovní záležitost z 80. let.

8 0
10.4.2022

Když před pár lety tvůrci Josh Heald, Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg přišli s nápadem na pokračování po třiceti letech, nikdo asi nečekal, že se ponese na takové vlně úspěchu a dočká se přes pět sérií. Pro herce samotné je to nostalgie, kterou si jen málo z nás dokáže představit. O to více se pak jedná o emocionální zážitek, kdy se sejde hned několik herců z původního obsazení, kteří se roky neviděli. Většina má již svou rodinu a zkrátka se ve svém životě výrazně posunuli, jak sám Zabka uvedl.

Ralph i William zůstali po natáčení Karate Kida velmi dobrými přáteli, vídali se v osobním životě i v tom profesním, kdy se například společně objevili v seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Zabka v rozhovoru prozradil, že ohledně seriálu Cobra Kai ho oslovili jako prvního a všichni byli moc nadšení, že se mohou vrátit ke svým rolím. A jak sám řekl, pracovat s Ralphem je pro něj skutečně čest.

Zdroj: People

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Skrze minutový teaser byla před pár dny potvrzena šestá série seriálu Cobra Kai, ve které se završí příběh započatý v 80. letech. Naposledy se tak proti sobě střetnou staří nepřátelé.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama