Cobra Kai
95/100 - 63×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984, kde Daniel LaRusso porazil Johnnyho Lawrence. Ten se ani po letech s porážkou nevyrovnal a rozhodne se znovu otevřít dojo Cobra Kai, čehož si všimne jeho starý sok Daniel LaRusso.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso), William Zabka (Johnny Lawrence), Martin Kove (John Kreese), Thomas Ian Griffith (Terry Silver), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Tanner Buchanan (Robby Keene), Peyton Roi List (Tory Nichols), Jacob Bertrand (Eli "Hawk" Moskowitz), Gianni DeCenzo (Demetri), Hannah Kepple (Moon), Annalisa Cochrane (Yasmine), Vanessa Rubio (Carmen Diaz), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Joe Seo (Kyler)

William Zabka souhlasil s návratem pod jednou podmínkou

William Zabka souhlasil s návratem pod jednou podmínkou

Návraty herců k rolím, které hráli dekády zpátky jsou raritou, a když už na ně dojde, nemusí to dopadnout zrovna valně. Obvykle je naláká spíše výše honoráře, než-li kvalita scénáře. Williama Zabku ze seriálu Cobra Kai však přilákalo zpět něco zcela jiného.

7 0
2.7.2022

Když se začalo připravovat Cobra Kai a tvůrci oslovili původní obsazení, všichni na nabídku ihned nekývli. Když byl William Zabka, představitel Johnnyho Lawrence, dotázán na návrat, souhlasil s ním pouze v případě, že jeho charakter bude více lidský. V trilogii Karate Kida byl vykreslen jako záporná postava, čímž byl, jak sám uvedl, celých třicet pět let.

Zabka chtěl, aby jeho charakter byl prezentován jako člověk, nikoli jako největší padouch. „Chtěl jsem se ujistit, že na konci seriálu Johnny neunese ten pověstný crane kick (kop, kterým Daniel porazil Johnnyho roku 1984) do obličeje a nestane se tím největším padouchem všech dob,“ uvedl.

Aktuálně máme za sebou čtyři série a za tu dobu si Johnny prošel slušným vývojem. V poslední sérii se udobřil se svým synem Robbym a s Danielem vytvořili skvělý tým a společně zakopali válečnou sekyru. Ze záporáka se tak stal dobrák, možná lehce klišovité, ale u postav jako je Johnny takový vývoj vítáme a přejeme.

Zdroj: Looper

Diskuze /5

Obi-Two

Je paradox, že on je teď ta kladná a sympatičtější postava než LaRusso. :D

3.7.2022 | 2:01:05
Dryx cz

Zabka to tam drtí.. Vážný i humorný scény si s přehledem dává.. nemluvě o jeho charisma. Jde vidět, že si tu roli užívá:-)

3.7.2022 | 2:36:03
nighthunter

Barney Stinson ma urcite radost

#4 Harper66
3.7.2022 | 11:37:59
Harper66

#3 nighthunter: On se v nějakým dílu himym k němu přirovnává?

#5 Wyrmberg Kring
3.7.2022 | 15:52:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Skrze minutový teaser byla před pár dny potvrzena šestá série seriálu Cobra Kai, ve které se završí příběh započatý v 80. letech. Naposledy se tak proti sobě střetnou staří nepřátelé.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama