Colony S03E02: Puzzle Man

S03E02: Puzzle Man

S03E02: Puzzle Man

Will a Katie se ocitnou v nebezpečí, když se pokusí kontaktovat hnutí odporu. A Broussard si pokouší spojit dohromady střípky tajemství, která po sobě v L.A. zanechali agenti hostitelů.

cz sk
10.5.2018
440 000
42 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gonzo

Má to ‚gule‘, překvapilo mě, že Bowman zabil raněného vojáka, ale strategicky to byla nutnost. To překvapení je, že to televize odsouhlasila (tedy popravu). Vyvíjí se to zajímavě. Nemám rád tu jeho ženu, ale co, Pan Alan Snyder hraje svou životní roli, to je takový …

19.5.2018 | 14:06:04
memar

Za mňa stále 100%.

13.5.2018 | 18:19:16
captain

Solidní úvod nové série. Rozhodně lepší spád, než u druhé. Jen aby to vydrželo. Konečně se něco dozvídáme a někam se dostáváme. Zahlédl jsem hned několik nových, z jiných serošů, známých tváří. Třeba nás překvapí, uvidíme jak zapadnou nebo zda budou jen kanonen futr…

13.5.2018 | 14:41:49

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Reklama

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás