Colony
85/100 - 113×

Colony

V nepříliš vzdálené budoucnosti okupují americké Los Angeles cizí stvoření. A jak už to u každé podobné situace bývá, najdou se lidé, kteří se s nepřítelem rozhodnou spolupracovat, ale také lidé, kteří se proti němu vzbouří. Pak ale musí čekat na následky. Svou stranu si teprve hledá rodina, kolem které se děj seriálu točí, jíž jde jen o jedno: přežít.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | USA Network | 42 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Josh Holloway (Will Bowman), Sarah Wayne Callies (Katie Bowman), Peter Jacobson (Alan Snyder), Tory Kittles (Eric Broussard), Amanda Righetti (Madeline Kenner), Alexander Neustaedter (Bram Bowman), Isabella Crovetti (Grace Bowman), Jacob Buster (Charlie Bowman), Kathleen Rose Perkins (Jennifer McMahon), Erin Way (Lindsey), Kathy Baker (Phyllis), Adrian Pasdar (Nolan Burgess), Carl Weathers (Beau), Ally Walker (Helena Goldwin), Paul Guilfoyle (Alexander Quayle)

S03E02: Puzzle Man

S03E02: Puzzle Man

Will a Katie se ocitnou v nebezpečí, když se pokusí kontaktovat hnutí odporu. A Broussard si pokouší spojit dohromady střípky tajemství, která po sobě v L.A. zanechali agenti hostitelů.

cz sk
10.5.2018
440 000
42 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Bowmanovi nasadili do vlaku a Snyder z toho vyvaděl ale jsem zvědav jestli projdou testem když je budou testovat a divim se že v odboji hraje roli politika a jsem zvědav jak s i Snyder poradi když u sebe nema vysilač a jsem zvědav na Broussarda když ma ted společnos tak na co spolu přijdou.

9.10.2021 | 10:27:12
Gonzo

Má to ‚gule‘, překvapilo mě, že Bowman zabil raněného vojáka, ale strategicky to byla nutnost. To překvapení je, že to televize odsouhlasila (tedy popravu). Vyvíjí se to zajímavě. Nemám rád tu jeho ženu, ale co, Pan Alan Snyder hraje svou životní roli, to je takový …

19.5.2018 | 14:06:04
memar

Za mňa stále 100%.

13.5.2018 | 18:19:16
captain

Solidní úvod nové série. Rozhodně lepší spád, než u druhé. Jen aby to vydrželo. Konečně se něco dozvídáme a někam se dostáváme. Zahlédl jsem hned několik nových, z jiných serošů, známých tváří. Třeba nás překvapí, uvidíme jak zapadnou nebo zda budou jen kanonen futr…

13.5.2018 | 14:41:49

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama