Colony S03E08: Lazarus

S03E08: Lazarus

S03E08: Lazarus

Katie má podezření, že za její prací s uprchlíky se skrývá něco nekalého. Will pomůže Broussardovi a Amy s misí odboje, zatímco Bram začíná v nové práci. Snyder se vrací k práci pro okupační vládu.

cz sk
21.6.2018
42 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Tak si to shrneme. Tady se děje opravdu něco nekalého. Colony přijímá tzv. uprchlíky ve velkém, aby jim naslibovali hory doly a pak je šoupnou do kapslí (jejich pravý účel se zřejmě teprve dozvíme). Ve skutečném světě je to maličko jinak, ekonomické migranty nám vydávají za uprchlíky, aby jimi nahradili původní obyvatelstvo. Alespoň v západní Evropě už se tak děje… Jedna věc je však stejná. Jsme v Kolonii, aniž bychom to tušili. Pěkné (kdyby to byl jen příběh ze seriálu). Jinak za mě Brussard opět jednička. Doufám, že Will se nenechá vést jen zaslepeností po pomstě. Bezpáteřní Snyder jede dle očekávání.

19.7.2018 | 8:50:23
Jirka 007

Super

7.7.2018 | 10:16:23
default

ok

30.6.2018 | 22:48:42

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás