Colony Co nás čeká v závěrečných epizodách?

Co nás čeká v závěrečných epizodách?

Co nás čeká v závěrečných epizodách?

Těsné před finále druhé řady se situace v bloku Los Angeles nebezpečně eskaluje. Odbojová skupina Rudé ruky se pokusí o zasazení smrtícího úderu kolaborantům, zatímco okupační vláda se bude snažit držet blok nadále pevně v rukou.

3 0
21.3.2017

Dojde k útoku na Zelenou zónu a my toho budeme svědky z pěti různých úhlů pohledu.

Will, Katie a Broussard zápasí s Rudou rukou o získání rukavice hostitelů, zatímco Snyder pomáhá Heleně znovu získat kontrolu nad blokem Los Angeles.


Bowmanovi musí učinit nemožné rozhodnutí, když se dozví o konečném osudu kolonie.

Bram se zúčastní útoku Rudé ruky, což jistě vyvolá konflikty v rodině Bowmanových. Násilí v jinak bezpečné Zelené zóně určitě zapřičiní další odvetná opatření ze strany dronů hostitelů i okupačních jednotek. Do toho všeho se Will, Katie a Broussard budou pokoušet získat rukavici hostitelů z držení Rudé ruky, aby ji mohli předat vnějšímu odbojovému hnutí. Skutečně existuje cesta ven z bloku Los Angeles?

Co myslíte, povede se Bowmanovým utéct z kolonie? A jaký osud asi čeká blok Los Angeles? Velké finále druhé série nás čeká už za tři týdny.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás