Zdroj: USA Network
Už za dva dny nás čeká premiéra třetí řady seriálu. Navnaďte se na pokračování příběhu novými upoutávkami.
Zdroj: USA Network
3 sezóny | USA Network | 42 minut
Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.
Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupujících hostitelů. Přinášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| USA Network
| 42 minut
V nepříliš vzdálené budoucnosti okupují americké Los Angeles cizí stvoření. A jak už to u každé podobné situace bývá, najdou se lidé, kteří se s nepřítelem rozhodnou spolupracovat, ale také lidé, kteří se proti němu vzbouří. Pak ale musí čekat na následky. Svou stranu si teprve hledá rodina, kolem které se děj seriálu točí, jíž jde jen o jedno: přežít.
Obsazení:Josh Holloway (Will Bowman), Sarah Wayne Callies (Katie Bowman), Peter Jacobson (Alan Snyder), Tory Kittles (Eric Broussard), Amanda Righetti (Madeline Kenner), Alexander Neustaedter (Bram Bowman), Isabella Crovetti (Grace Bowman), Jacob Buster (Charlie Bowman), Kathleen Rose Perkins (Jennifer McMahon), Erin Way (Lindsey), Kathy Baker (Phyllis), Adrian Pasdar (Nolan Burgess), Carl Weathers (Beau), Ally Walker (Helena Goldwin), Paul Guilfoyle (Alexander Quayle)
(více)
Diskuze /7
Jirka 007
Parada,uz se moc tesim
memar
The Crossing potom The Expanse a teraz Colony hotová nirvána fanúšikov sci-fi. Dúfam že to zas neposunú.
#5 sestnastkaLyra
na colony se vazne tesim. snyder je nejlepsi
jasonpileek
Ze sci-fi dramatu první série se od druhé série začíná stávat kvalitním sci-fi akčňákem. Taky se už těším :)
sestnastka
#2 memar: to som ani nevedel, crossing vypada cool, pridavam do bedni.. Expanse taky zeru a zajtrajsia premiera Colony vychadza na moje narozky :D
monikash překladatel
Já bych to nazvala Véčka 21. století. Máme zde emzáky (i když jsme je moc neviděli), kolaboranty a odboj. Vylepšuje to jen „plot“ mezi jednotlivými americkými městy. Jo, Snyder, nezapře své české „prapředky“ (byli jsme před Rakouskem, budeme i po něm).
#7 ScaryXScaryX čestný člen redakce
#6 monikash: Zrovna s V bych to asi nesrovnával. Tam mě ten odboj příliš neoslovil. A celkově ani seriál. To už víc vidím spojitost s Falling Skies. Ostatně se všichni obáváme, aby se z Colony nestala stejná fraška. Což snad nehrozí.