Colony Příště uvidíte: Přichází drtivý úder

Příště uvidíte: Přichází drtivý úder

Příště uvidíte: Přichází drtivý úder

Odboj se rozhodne k další demonstraci své síly vůči kolaborujícím jednotkám v kolonii a Bram se ocitne v samotném středu tohoto útoku.

4 0
19.3.2017

Fotografie z epizody naleznete v jejím profilu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

memar

Fakt dobrý seriál, a to ešte ani poriadne neukázali MZákov.

19.3.2017 | 18:06:45
vlad123

Ani neukazou. my co na to cekame, se uz zaciname pekne nudit. uz mi to zacina lezt krkem.

scifi se meni v rodinne drama a odboj. v odboji se taky nedeje nic… uz jen ze na takovym placku by je nepochytaly je dost nerealny.

21.3.2017 | 1:01:52
vlad123

a vubec, kdyby rozsirili mezi lidi, ze jsou ve vyhlazovacim tabore, neverim, ze by se i vedeni neotocilo proti emzakum / neemzakum Pochybuju ze by chteli vsichni chcipnout. to sem jedinej komu to prijde divny?

21.3.2017 | 1:04:07
ScaryX

V rodinné drama se to měnit nemůže, protože rodinné drama to má být už od samého začátku ;-) Ten odboj se letos razantně změnil. Stupňování partyzánské války jsem sice čekal, ale ta razance, brutalita a nemilosrdnost mě docela překvapila. Byť v historii určitě docházelo i k podobným konfliktům.
To je otázka. Členové přechodné vlády (Snyder, atd.) jasně něco vědí, že se ochotně upsali k té vůdčí kolaboraci. Velký den je určitě taky bůhvíco. Už taky víme, že hostitelé sbírají jisté historicky cenné artefakty, teď k tomu přibudou „něčím“ cenné osoby. Co s tím vším zamýšlejí bude zajímavý vysvětlení. Každopádně o osudu celé kolonie bychom se měli dozvědět pravdu už ve finále druhé série, takže jsem na to náležitě zvědavej ;-)

webmaster
21.3.2017 | 17:14:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Seriál Colony bude dál pokračovat

Seriál Colony bude dál pokračovat

Těsně před odvysílání finálové epizody druhé řady stanice USA Network oznámila, že se její úspěšné sci-fi drama Colony dočká také třetí série. Boj s hostiteli i přechodnou okupační vládou tak zdaleka nekončí.

Reklama

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás