Zdroj: USA Network
Odboj se rozhodne k další demonstraci své síly vůči kolaborujícím jednotkám v kolonii a Bram se ocitne v samotném středu tohoto útoku.
Fotografie z epizody naleznete v jejím profilu.
Zdroj: USA Network
3 sezóny | USA Network | 42 minut
Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.
Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupujících hostitelů. Přinášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| USA Network
| 42 minut
V nepříliš vzdálené budoucnosti okupují americké Los Angeles cizí stvoření. A jak už to u každé podobné situace bývá, najdou se lidé, kteří se s nepřítelem rozhodnou spolupracovat, ale také lidé, kteří se proti němu vzbouří. Pak ale musí čekat na následky. Svou stranu si teprve hledá rodina, kolem které se děj seriálu točí, jíž jde jen o jedno: přežít.
Obsazení:Josh Holloway (Will Bowman), Sarah Wayne Callies (Katie Bowman), Peter Jacobson (Alan Snyder), Tory Kittles (Eric Broussard), Amanda Righetti (Madeline Kenner), Alexander Neustaedter (Bram Bowman), Isabella Crovetti (Grace Bowman), Jacob Buster (Charlie Bowman), Kathleen Rose Perkins (Jennifer McMahon), Erin Way (Lindsey), Kathy Baker (Phyllis), Adrian Pasdar (Nolan Burgess), Carl Weathers (Beau), Ally Walker (Helena Goldwin), Paul Guilfoyle (Alexander Quayle)
(více)
Diskuze /4
memar
Fakt dobrý seriál, a to ešte ani poriadne neukázali MZákov.
vlad123
Ani neukazou. my co na to cekame, se uz zaciname pekne nudit. uz mi to zacina lezt krkem.
scifi se meni v rodinne drama a odboj. v odboji se taky nedeje nic… uz jen ze na takovym placku by je nepochytaly je dost nerealny.
vlad123
a vubec, kdyby rozsirili mezi lidi, ze jsou ve vyhlazovacim tabore, neverim, ze by se i vedeni neotocilo proti emzakum / neemzakum Pochybuju ze by chteli vsichni chcipnout. to sem jedinej komu to prijde divny?
ScaryX čestný člen redakce
V rodinné drama se to měnit nemůže, protože rodinné drama to má být už od samého začátku ;-) Ten odboj se letos razantně změnil. Stupňování partyzánské války jsem sice čekal, ale ta razance, brutalita a nemilosrdnost mě docela překvapila. Byť v historii určitě docházelo i k podobným konfliktům.
To je otázka. Členové přechodné vlády (Snyder, atd.) jasně něco vědí, že se ochotně upsali k té vůdčí kolaboraci. Velký den je určitě taky bůhvíco. Už taky víme, že hostitelé sbírají jisté historicky cenné artefakty, teď k tomu přibudou „něčím“ cenné osoby. Co s tím vším zamýšlejí bude zajímavý vysvětlení. Každopádně o osudu celé kolonie bychom se měli dozvědět pravdu už ve finále druhé série, takže jsem na to náležitě zvědavej ;-)