Community (Zpátky do školy)
91/100 - 143×

Community(Zpátky do školy)

Vítejte na komunitní škole Greendale. Tak trochu nevšední vysoké, kde se sdružují všichni, které už život stihl pořádně nakopat do zadku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, Yahoo Screen | 21 minut
žánr
Komedie
hrají
Gillian Jacobs (Britta Perry), Joel McHale (Jeff Winger), Jonathan Banks (Buzz Hickey), Keith David (Elroy Patashnik),

Zhodnocení šesté řady Community

Zhodnocení šesté řady Community

Třináct epizod šesté série komediálního seriálu Community je za námi. Ohlédněte se s námi zpět a nebojte se podělit o své názory na šestou řadu.

8 1
10.6.2015
TheDarkKnight

@Historic

Po chabém zakončení předchozí série jsem byl příjemně překvapen, přechod z NBC na Yahoo přišel seriálu k duhu. Všichni se mohli oprostit od obav z nízkých ratingů, nemuseli si dávat pozor na pusu a nebyli ani svázaní přesným časovým harmonogramem. Protažení epizod až o celou desetiminutovku, aniž by došlo k poklesu kvality, vnímám jako jedno z největších pozitiv šesté řady. Další trefou do černého bylo obsazení Paget Brewster, jež mi v roli Frankie zcela učarovala. Mimochodem, mrkněte znovu na šestý díl páté série, letošní drobná zápletka o nové „IT lady“ tím nabere nový rozměr. Čestnou zmínku si zaslouží také Chang, který po všemožných šílenostech z let minulých našel znovu správný balanc. Zbytek hereckého ansámblu udržel svůj vysoký standard. A co bude s Community nyní? Tvůrce Dan Harmon i herci samotní se shodují na tom, že kvůli jejich různorodému vytížení bude schůdnější variantou pokračování onen kultovně vzývaný film. I kdyby však na celovečerní snímek nedošlo, závěr šesté řady poslouží jako více než důstojné finále (při Jeffově druhém objetí Abeda mi pokaždé něco spadne do oka). Koneckonců sám Harmon propůjčil svůj hlas závěrečnému monologu, líp se snad rozloučit ani nemohl.

@„TheDarkKnight“

Bez tlaku na dodržení sledovanosti, volnější ruka a závěrečná sezóna na stanici, která seriál chce skutečně vysílat. Vše vypadalo moc dobře, než aby to mohlo tak dobré skutečně být. Přestože řada epizod z Community zůstane ještě mnoho let nezapomenuta, většina těchto dílů nebude z šesté série. Avšak i když nebyla šestá řada ta nejsilnější ani nejvtipnější, neumím si bez ní seriál představit. Diváci, herci i tvůrci si zkrátka zasloužili řádné rozloučení s jedním z nejlepších komediálních seriálů všech dob. A už jen kvůli paintballové epizodě, napěchované popkulturními odkazy, a závěrečnému rozloučení to stálo za to. Teď už jen zbývá doufat, že se dočkáme slibovaného filmu, a říci, že šestá řada byla slabší, ale slabší jen v rámci Community, například ve srovnání s celou Teorií Velkého Třesku se jedná o něco, co se pohybuje v úplně jiných kvalitativních žebříčcích.

Paintballové díly jsou zárukou kvality. Foto: Yahoo Screen

@iHyi

Bylo to jako když po dlouhé době přijede váš oblíbený bratranec na návštěvu, ale bohužel zjistíte, že už s ním není taková legrace, jako když jste byli malí. Šestá řada Community mi nejprve přišla jako takový super návrat ze záhrobí a o to víc jsem se na ni těšil, přesto v ní ale převažovalo víc slabých dílů nad těmi opravdu povedenými. A jakkoliv bych rád, aby mě naprosto vy-ni-ka-jí-cí závěrečná epizoda alespoň trochu uchlácholila, není to tak. Šestá řada je sice povinnost pro fanoušky, ale zároveň (a bohužel) už jen znatelný předposlední výdech kdysi tak skvělého seriálu. Tím posledním bude doufám závěrečný film, který prostě musí vzniknout. Just for the heck of it. #SixSeasonsAn­dAMovie.

Diskuze /7

Neasi2

Jej, ztotožňuju se s myšlenkama v komentářích. Díky za ně, potěšilo.

10.6.2015 | 19:25:15
Popopki

Tahle řada je jako Paul Rudd. Je dobrá a nikomu bych ji neupřel, ale radši bych se podíval na starší řady. Líbilo se mi, že tam docela zapadly nové postavy, Elroy a Frankie a přinesly trochu něco nového. Stará banda taky pořád fungovala dobře a potěšily mě, že se znovu objevily vedlejší postavy jako Vicky, Starburns, Leonard, Garret, Todd a další. Co se mi nelíbilo byl díl s Hondou a Abedovo až moc časté zmiňování, že jeho život je televizní seriál. Doufám, že se dočkáme onoho filmu, který bych si představoval jako náhled do budoucnosti, kde uvidíme, jak která postava dopadla. #AndAMovie

12.6.2015 | 10:16:18
TeraBum

@Historic mi mluví z duše, hrozně často čtu že se 6. řada nelíbila a že byla zklamáním, ale já jsem neskutečně ráda že existuje. Po předchozích dvou řadách mi to zase přišlo jako Community, i když trochu jiné.

12.6.2015 | 13:25:52
Cecko

Dost by mě zajímalo, co měla znamenat reakce Annie na Ass Crack Banditu. 6. řada byla pro mě 4. nejlepší (nebo třetí nejhorší, jak chcete), Chang už se bohužel do formy z prvních tří řad nevrátil, ačkoliv tahle scéna je celkem super http://bit.ly/1MTICUV Frankie mi jako postava přišla vyloženě strašná, Elroy byl o něco lepší. Ve filmu bych chtěl všechny postavy včetně Pierce, ale moc tomu teda nevěřím. A taky by mě zajímalo, co bylo za správce Edny na fb, který mě pokaždé zoufale přesvědčoval, že by ten seriál Yahoo nekupovala jen kvůli jedné sérii a filmu, ale že s ním má větší plány. -.-

14.6.2015 | 16:22:01
ratusek

Mě se šestá série líbila strašně moc. Ale celkově mi chyběl Pierce, ani ne tak Troy, le hlavně Pierce. Jinak si tké myslím, že to Yahoo nekupovalo kvůli jedné sérii. Prodloužení dílů jsem také uvítal.

16.10.2015 | 18:03:19
bubija

Tenhle seriál je kus mojeho života a nelituju jedinné sekundy kterou jsem se studijní skupinou prožil…tahle show mi dala spoustu myšlenek do života a pozitivně mě ovlivnila… Díky !! #andamovie

18.9.2016 | 23:47:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů








Reklama