Community (Zpátky do školy)
91/100 - 109×

Community(Zpátky do školy)

Vítejte na komunitní škole Greendale. Tak trochu nevšední vysoké, kde se sdružují všichni, které už život stihl pořádně nakopat do zadku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, Yahoo Screen | 30 minut
hrají
Joel McHale (Jeff Winger), Gillian Jacobs (Britta Perry), Jonathan Banks (Buzz Hickey)


Community v obchodech

Community v obchodech

Než začne druhá řada seriálu, máme tu poměrně velké informační sucho. K tomu přidává i to, že Community nebylo nominováno na žádnou cenu Emmy. Dnes se tedy podíváme, co si lze zakoupit tématicky spojeného s naším vysokoškolským seriálem.


0 0
5.9.2010

Nejprve se podíváme na oficiální obchod NBC, televizní společnosti vysílající Community. Můžete zde zakoupit zboží v hodnotě 6 až 25 dolarů, a to přívěšky a bloky začínaje a hrnkem Troy & Abed In The Morning (Troy a Abed po ránu) konče. Předobjednat zde můžete také DVD s první sezónou $39,95, což je nějakých 770 Kč, odesílat se začne 21. září. Obchod ovšem pravděpodobně neposílá zboží do Evropy, tudíž je zapotřebí mít známého v USA, či využít nějakou jinou možnost.

A jako druhého si uvedeme již známý Amazon, kde můžete pořídit první řadu seriálu již za $26,49 (cca 510 Kč). Amazon již do ČR své zboží zasílá a to od $3,99, takže DVD bude celkem stát zhruba 590 Kč.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !