Community (Zpátky do školy)
91/100 - 109×

Community(Zpátky do školy)

Vítejte na komunitní škole Greendale. Tak trochu nevšední vysoké, kde se sdružují všichni, které už život stihl pořádně nakopat do zadku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, Yahoo Screen | 30 minut
hrají
Joel McHale (Jeff Winger), Gillian Jacobs (Britta Perry), Jonathan Banks (Buzz Hickey)


Přijde studijní skupina o dalšího člena?

Přijde studijní skupina o dalšího člena?

Na internetu se spekuluje nejen o tom, zda šestá řada bude, nebo nebude poslední. Pomalu se začínají šířit také zvěsti, že v Community skončí další, v pořadí již čtvrtý původní herec ze sedmi (devíti včetně Changa a děkana).


2 1
9.4.2015

Andy Bobrow, scenárista Community od druhé série, který stojí například za díly o raketách, polšářové válce či oslavě Troyových jednadvacetin, se nechal na svém Twitteru slyšet, že každý z herců hlavního komunitního ansámblu by dokázal utáhnout vlastní seriál a že se to pravděpodobně po této řadě také stane.

Nikdo tomu tehdy nepřikládal velkou důležitost, však i samotný Andy později napsal, že je to čistá spekulace a pouze jeho osobní názor. Několik dní nazpět ovšem server Blackbook publikoval rozhovor s Alison Brie, který naznačuje, že právě ona by mohla po této sezóně z naší milované Greendale odejít.


Autor rozhovoru totiž Alison Brie položil otázku, zda je osvobozující, že bude k dispozici novým projektům, když se oba její dlouhodobé seriály (Alison hraje kromě Community také v seriálu Mad Men) chýlí ke konci. O tom, že „Mad Meni“ letos končí, se ví už delší dobu, ale osudy Community stále visí ve hvězdách. Proto je přinejmenším podivné, že Alison na tuto otázku odpověděla: „Je to velice vzrušující a také tak trochu úleva. Je zajímavé, že když přihlížím tomu, jak po sedmi letech práce na Mad Menech a šesti letech práce na Community oba seriály končí, vždycky se objeví ta nervozita typu ‚Dostanu se ještě někdy k nějaké práci?‘“

Žádné vyvrácení toho, že osudy Community nejsou zpečetěné, alespoň prozatím, ani jakékoli zastání se našeho seriálu. Z rozhovoru tak celkem jasně vypadá, že Community asi skončí. Na druhou stranu, předpokládá se, že Yahoo! nekoupilo Community jenom kvůli tomu, aby natočili jedinou řadu, a naopak se spekuluje, že Yahoo! chystá další řadu a možná i tolik proklamovaný film. Vypadá to ale, že Alison s případnou sedmou řadou nepočítá a hledá si práci jinde.

Co se týče ostatních herců, Ken Jeong už dříve opakovaně uvedl, že z Community nikdy neodejde, a Joel McHale toho pro pokračování seriálu udělal už tolik, že ani u něj nelze odchod očekávat.

Největší otazník do příštího roku tedy visí nad Annie. Vadil by vám její případný odchod natolik, že byste uvažovali o vyřazení Community ze svých pravidelně sledovaných pořadů?

Diskuze /9

VinnyD

To teda doufám, že ne. To bych se přestal dívat úplně. Film by už teď nedával smysl. Polovina původních už je pryč.

#5 Historic
9.4.2015 | 18:49:06
lksvcr

čím míň jich tam je těch původních tím horší to je a bez Annie to spadne o velkej kus níž, sice bych to sledoval dál ale ale

9.4.2015 | 19:38:38
VinnyD

Našel jsem si ten článek a nic bych z toho nevyvozoval. Ona sama určitě neví, jestli bude i další série. A pochybuju, že to právě teď vůbec někdo ví. A upřímně? Díly jsou to sice dobrý, ale od původního námětu jsou už tak daleko, že už to prostě není ono.

9.4.2015 | 19:47:43
DramaQueen

bez Annie by to fakt nešlo… to ne… NIKDY!!! Jeff x Annie <3

#6 VinnyD #7 Popopki
9.4.2015 | 20:30:18
Historic

#1 VinnyD: Na film by se klidně (někteří) mohli vrátit :-)

webmaster
9.4.2015 | 20:43:41
VinnyD

#4 DramaQueen: To zabili ve chvíli, když v jednom dílu zmínili, že je Jeffovi 40. :D

11.4.2015 | 10:34:45
Popopki

#4 DramaQueen: Annie is pretty young we try not to sexualise her :)

#8 VinnyD
11.4.2015 | 11:01:47
VinnyD

#7 Popopki: Proč? Protože je Alison kočka? I když to by dost vysvětlovalo její šatník. TBBT táhnou z velké části ko*y Penny. :D

11.4.2015 | 15:23:14
Cecko

#sixseasonsan­damovie

11.4.2015 | 22:39:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !