Community (Zpátky do školy)
91/100 - 110×

Community(Zpátky do školy)

Vítejte na komunitní škole Greendale. Tak trochu nevšední vysoké, kde se sdružují všichni, které už život stihl pořádně nakopat do zadku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, Yahoo Screen | 30 minut
hrají
Joel McHale (Jeff Winger), Gillian Jacobs (Britta Perry), Jonathan Banks (Buzz Hickey)

Titulky k finále šesté řady jsou hotové

Titulky k finále šesté řady jsou hotové

Titulky k poslední epizodě šesté série s názvem Emotional Consequences of Broadcast Television jsou hotové, stahovat je můžete v profilu epizody, přeložil je pro vás @Historic. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit a podělit se s námi o své názory jak na tento něj, tak i na celou šestou řadu v našem diskuzním fóru.

Titulky k šesté řadě pro vás připravovali @Historic a @TheDarkKnight.

8 0
8.6.2015

Diskuze /6

Popopki

Díky za titulky k celé šesté řadě. V den premiéry jsem si to vždy pustil na Yahoo a pak za týden s českými titulky. Odvedli jste dobrou práci a v titulcích nejsou žádné rušivé elementy. Akorát nechápu, jak může tak skvělý seriál bát u nás tak nedoceněný, podle mě je lepší než přeceňovaný TBBT nebo HIMYM, když tedy nebudeme brát v potaz „gas leak“ řadu. #sixseasonsan­damovie

#3 VinnyD #6 Historic
9.6.2015 | 13:27:38
Natsu

Já jsem zas 6. sérií celkem zklamaný.. :/ I když jsem rád za něco..

9.6.2015 | 15:09:55
VinnyD

#1 Popopki: Řekl bych, že největší problém toho seriálu byl, že nešel právě ve stopách zmiňovaných seriálů. Tedy nepodbízel se sexem. Což bych řekl, že je hlavní důvod, proč bývají seriály úspěšné. Nebýt v TBBT Kaley, tak by se na to nikdo nedíval. To jde vidět i teď, když už ten seriál není zábavný ani zajímavý. Ono když chceš udělat normální seriál jako Community založený na normálnosti, tak to rychle omrzí a časem to přestane překvapovat. I když byly některé speciální díly skvěle propracované, tak stejně museli několikrát vykrádat stejné téma. A nepochybuji o tom, že po 3. sérii se seriál vydal úplně jiným směrem, než původně tvůrci chtěli a jak měli v plánu v ději pokračovat. Proto ty další díly byly hodně přehnané a prakticky o ničem bez hlavního děje celé série, jako tomu bylo do 3. řady. Další série už by byla zoufalost, vaření z ničeho a vymýšlení dalších šílených, těžko uvěřitelných dějů. Pochybuji, že měli na začátku seriálu v plánu, aby byl na konci seriálu z Jeffa učitel a zůstal na té škole a ostatní postavy prakticky neudělaly nic. Film těžko říct. Osobně si v tomhle stavu jak seriál skončil nedokážu vůbec představit o čem by ten film vůbec mohl být.

#4 Popopki
9.6.2015 | 15:22:39
Popopki

#3 VinnyD: No nemyslím, že zrovna Community je založen na normálnosti. Spíš to má připomínat realitu s jistou přemírou absurdnosti, kdybych to měl k něčemu přirovnat, tak asi k raným řadám Simpsonových. Podobný seriál, který bych vřele doporučil je Parks & Recreation, který se sice drží trochu více při zemi, ale pořád je to kvalitní zábava. Od určité doby jsem přestal sledovat novodobé sitcomy, protože když jsem si všiml zaběhlého vzorce, začaly mě hrozně štvát. V sitcomech se v podstatě postavy jenom navzájem uráží a publiku to stačí(viz Dva a půl chlapa) nebo se rozkmotří a pak se zase udobří („Awww“ momenty). Já bych další sérii viděl rád. Tolik o několik stupňů horší seriály dostávají další a další řady a myslím, že se z Community dá ještě něco málo vytěžit.

9.6.2015 | 16:33:29
VinnyD

To by mě zajímalo o čem by ta další série asi tak byla. Vždyť už poslední 2 byly o „záchraně“ školy. Ve většině dílů se objevil šílený nápad jak školu zachránit a vždy se to povedlo. Učení šlo úplně do pozadí. Tedy to, co podle mě bylo na 1. a 2. sérii nejzábavnější. Skupina „bojovala“ proti škole a učitelům a hlavně Changovi, který už byl od 4. série úplně nepotřebný. Líbilo se mi, že ty díly měly návaznost a celá řada nějakou hlavní dějovou línii. Což už se od 4. řady říct nedalo. Jasně, každý rok nevěděli, jestli je nezruší, ale co se týče seriálu jako celku, to byla velká škoda. Řekl bych, že ten původní Harmonův návrh, že to bude u skupině studentů na škole, která se časem přesune i mimo školu by byl pro seriál zajímavější, než se držet školy za každou cenu.

9.6.2015 | 18:52:20
Historic

#1 Popopki: Díky za pochvalu, ceníme si toho :-) Co se týče té oblíbenosti, Community je dle mého více specifické a prosycené popkulturními narážkami, které cílí na amerického diváka, zatímco ten český je nemá šanci patřičně docenit. BBT a HIMYM jsou jednodušší, přístupnější. Zmínka o Parks & Rec je docela příhodná, o čemž svědčí i podobná (chybějící) popularita.

webmaster
9.6.2015 | 21:37:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama