Community (Zpátky do školy)
91/100 - 110×

Community(Zpátky do školy)

Vítejte na komunitní škole Greendale. Tak trochu nevšední vysoké, kde se sdružují všichni, které už život stihl pořádně nakopat do zadku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, Yahoo Screen | 30 minut
hrají
Joel McHale (Jeff Winger), Gillian Jacobs (Britta Perry), Jonathan Banks (Buzz Hickey)


První letošní díl je tu!

První letošní díl je tu!

Po zimní přestávce můžeme zítra v noci očekávat další díl. Jestli chcete vědět, co se večer odehraje, čtěte dále. Článek obsahuje i videa z epizody.


0 0
19.1.2011

Co nám nejprve říká oficiální popis epizody? Anniin idol (Greg Cromer) se přihlásí na Greendale a skupina o něm uvažuje jako přírůstku – stejně jako señora Changa – do jejich žebříčku. Mezitím má Shirley pro skupinu velkou novinu, a to že je její ex-manžel (Malcolm-Jamal Warner) zpět v jejím životě.

Nejprve k Shirley a jejímu ex-manželovi. Ten se jmenuje Andre a spolu se Shirley se k sobě vrátí. Předpokládáme a je to tedy zatím pouze spekulace, že to je kvůli dítěti, které je však Changovo, když se spolu vyspali v díle 2×06 Epidemiology. Narážky na to také byly Abedem v díle 2×08 Cooperative Calligraphy. Dítě však zatím oznámeno asi nebude, to si scénáristé nechávají pravděpodobně na některé z dílů dalších.


Druhou zápletka je o Annie a také Jeffovi. Aniina láska je ve skutečnosti tzv. doktor hrnčíř z dílů 1×19 Beginner Pottery a 2×06 Epidemiology, v obou jmenovaných už to mezi nimi jiskřilo. Samozřejmě líbit se to nebude Jeffovi, který nemá Riche rád, přestože se spolu nakonec v dílu 1×19 usmířili.

Vypadá to, že první řada sázela spíš na děj nikam neposouvající zábavné díly, oproti tomu druhá řada sází spíš na dějovou linku tvořící byť ne třeba tak zábavné díly, ovšem dějově má velký spád. To se zatím asi nelíbí vedení NBC, neboť Community dosud neprodloužili na další sezónu. Čekajících seriálů je však více a i loni byl seriál prodloužen až v březnu, není tedy zatím důvod k panice.

A na závěr několik slibovaných videí. Videa jsou v angličtině bez titulků, tudíž si na své přijdou jen ti, co rozumí anglicky, všichni ostatní se však dočkají již pozítří poté, co budou titulky k dílu.

Meeting Andre – Setkání s Andrem Video již není k dispozici.

Annie and Rich – Annie a Rich Video již není k dispozici.

Talking about Rich – Debata o Richovi Video již není k dispozici.

Get What I'm Promised – Dostat, co je mi slíbeno Video již není k dispozici.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama