Community (Zpátky do školy)
91/100 - 110×

Community(Zpátky do školy)

Vítejte na komunitní škole Greendale. Tak trochu nevšední vysoké, kde se sdružují všichni, které už život stihl pořádně nakopat do zadku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, Yahoo Screen | 30 minut
hrají
Joel McHale (Jeff Winger), Gillian Jacobs (Britta Perry), Jonathan Banks (Buzz Hickey)


Začátek 2. řady

Začátek 2. řady

Se začátkem webu je tu i první novinka o Community. Ta přichází přímo od tvůrců, kteří nám připravili menší spoiler. V prvním dílu seriálu se objeví guest-star a to Betty White.


0 0
25.8.2010

Pokud Betty White neznáte, tak je to 88letá americká herečka, která již obdržela sedm cen Emmy a má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Hraje především v seriálech. Na svůj věk je poměrně dost aktivní, takže ji můžeme zahlédnout i v poměrně nových projektech, jako je My Name Is Earl, 30 Rock, Ally McBeal atd. Ukázala se také ve filmu The Proposal se Sandrou Bullock. K oznámení bylo natočeno i krátké video, kde se tvůrci opět otřeli o Glee. Pokud neumíte moc dobře anglicky, pod videem najdete přepis textu.

BW: „Ahoj, jmenuji se Betty White. Podívejte se na mě při premiéře nové řady Glee.“ štáb: „Ne, tohle není Glee, je to Community.“ BW: „Co? Community?“ štáb: „Přesně tak!“ BW: „Co to je?


Nezapomeňte si tedy v noci z 23. na 24. září naladit NBC, pokud máte tuto možnost, nebo sledujte další den tyto stránky i s čerstvě vydanými titulky.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama