Conan
94/100 - 29×

Conan

Nejnovější zábavná talk show amerického komika Conana O'Briana, který po úspěších svých pořadů Late Night with Conan O'Brien a The Tonight Show with Conan O'Brien na stanici NBC přešel pod křídla TBS, kde od roku 2010 uvádí svou show se zajímavými hosty z celého světa.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | TBS | 45 minut
žánr
Talk show

Jordan Schlansky zasahuje

Jordan Schlansky zasahuje

Když vedle sebe postavíte osobnosti jako je Conan O'Brien a Jordan Schlansky a necháte je před kamerou chvilku se pobavit, nemůže z toho vzniknout nic jiného, než nefalšovaná zábava.

1 0
11.3.2019

Jordan Schlansky 101

Jordan je jedním z mála současných Conanových zaměstnanců, který už pracoval v Late Night with Conan O'Brien, tedy v první Conanově talk-show. Jordanova pozice je Associate producer a v pořadu má „různé povinnosti“. Ovšem ani sám Conan neví co přesně dělá.

Když Conan musí propustit tři zaměstnance, zastávka u Jordana je nevyhnutelná.

Conanův Spock

Jordanovo vystupování je vskutku odlišné od většiny lidí, a proto ho Conan občas přirovnává například ke Spockovi. Jordan ale Star Trek moc v lásce nemá a vždy dá přednost Star Wars. Absence úsměvu a očního kontaktu je pro Jordana stejně typická jako jeho nepořádek v kanceláři.

Thumbnail Play icon

Jordanův svět

Jeho největší zálibou je cestování. Ačkoli už procestoval hodně zemí, Itálií je přímo posedlý. Tento „Ital z Buffala“ je sice ženatý, ale i přesto upřednostňuje cestování osamotě. Další jeho slabostí je například už zmíněné Star Wars a také dobré jídlo, víno a kafe. Samozřejmě italské. Zmínil bych i jeho, podle Conana až přehnanou, péči o tělo.

Thumbnail Play icon

Jordan a Conan

Jordanovy časté monology o věcech, které Conana vůbec nezajímají, jeho posedlost Itálií, Star Wars a čistou zadnicí je jen zlomek toho, z čeho si Conan dělá srandu. Ať jsou Conanovy narážky jakkoli vtipné nebo urážlivé, Jordan zůstává v klidu. A když už se někdy i jen trochu zasměje nebo rozlítí, přijde to divákům a Conanovi ještě zábavnější. Ve skutečnosti jsou ale Conan s Jordanem dobří kamarádi, jen před kamerou je na něj Conan trošku tvrdší.

I don't believe washing one's anus should be a luxury, I believe washing one's anus is a right, not a privilege. – Jordan Schlansky

Jordanův první výstup

V letech 2007–2008 proběhla stávka scénáristů, která postihla většinu velkých korporací televizní zábavy jako je například CBS, FOX, MGM, Paramount Pictures, Walt Disney Company a právě i NBCUniversal, kde měl ještě Conan svou talk-show. Právě tato událost zapříčinila to, že Conan a jeho tým museli trochu improvizovat.

Conan si hraje v kanceláři s akční figurkou Lincolna a svou vlastní. Foto: NBC

Frank Smiley, jeden z producentů, který každodenně pozoroval Conanovy a Jordanovy interakce, vzal kameru a natočil je. V dalších tzv. remotech z předešlé talk-show se Conan s Jordanem například vydají do italské restaurace na večeři, nebo vyberou Jordanovi nový dům.

Thumbnail Play icon

Jordan legendou

V současné talk-show vznikly další povedené remoty. Když Conan zjistí, že Jordan ukrývá drahý kávovar jen pro sebe, nebo že v pátky chodívá pozdě do práce, nenechá to jen tak být. Dále si spolu vyzkouší únikovou hru, Jordan podstoupí drastickou změnu v jeho stylu oblékání a také si zajdou do poradny pro páry, nebo do Conanovy oblíbené italské restaurace.

Jordan se učí pracovat s klasickými píchacími hodinami.

Od prvního remotu uběhlo pár let a dnes už má Jordan spousty fanoušků nejen v Americe. Kamkoli se Conan vydá, každý se ho ptá, jestli je Jordan vůbec skutečný.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama