Conan
94/100 - 29×

Conan

Nejnovější zábavná talk show amerického komika Conana O'Briana, který po úspěších svých pořadů Late Night with Conan O'Brien a The Tonight Show with Conan O'Brien na stanici NBC přešel pod křídla TBS, kde od roku 2010 uvádí svou show se zajímavými hosty z celého světa.

USA | 2010 | Vysílá se
vysílání
127 sezón | TBS | 60 minut
žánr
Talk show


Conan dobývá YouTube Gaming

Conan dobývá YouTube Gaming

Conan občas vezme videohru a s jeho producentem a přítelem Aaronem si ji společně zahrají. Aaron, který hry miluje a ví o nich úplně vše, se beznadějně snaží Conanovi při hraní pomáhat. Ten totiž videohry nemá rád a neví o nich vůbec nic. Společně ale tvoří to, co umí nejlépe. Zábavu.

6 0
25.2.2019

Počátek

Nejprve se zamýšlelo, že se Clueless Gamer bude dávat jen na internet a do vysílání se vůbec nedostane. To ale dlouho nevydrželo a do vysílání se zařadil už po druhém dílu. Od té doby se Clueless Gamer stal jedním z nejoblíbenějších segmentů Conanova pořadu.

Neodvysílané díly

První dvě Conanovy recenze byly na hry Kinect Star Wars a Michael Phelps: Push The Limit s opravdu nenápadným „product placementem“ na Nokii.


Thumbnail Play icon

Conan a Aaron

Od třetího dílu, tedy recenze Minecraftu, se Clueless Gamer stal neocenitelnou součástí pořadu. Conan s Aaronem si brali na paškál takové tituly, jakými jsou například Hitman, Skyrim, Resident Evil, Injustice, Call of Duty, Assassin's Creed, Fallout, Zaklínač, nebo GTA. Právě GTA V je jednou z nejoblíbenějších recenzí.

Obvyklá cesta do strip clubu.

Speciality

Jednou za čas se standardní formát dílu změní. Conan s Aaronem například mohli zavítat na stadion AT&T, kde si zahráli hry na jedné z největších obrazovek Diamond Vision na světě. Natočili také Speciální čarodějnický díl nebo se vrátili v čase a vyzkoušeli pár starých her na konzoli Atari 2600.

K smrti vyděšený Conan u hry Slender: The Eight Pages.

Recenze Halo 4

Díl s Halo 4 je speciální i bez jakékoli změny formátu. Conan a Andy měli totiž ve hře menší cameo. Proces dabování jejich postav Conan dokonce natočil a odvysílal v jeho show ještě dlouho před touto recenzí.

Thumbnail Play icon

Conan a celebrity

V posledních dílech tohoto segmentu bývá Aaron nahrazen jinými hosty. Po boku Conana hrál například Bill Hader, Will Arnett, Elijah Wood, Seth Rogen a Zac Efron, Peter Dinklage a Lena Headey ze seriálu Game of Thrones nebo hvězdy ze Silicon Valley a další.

Thumbnail Play icon

Reklama

Jeden z hlavních důvodů, proč Conan dělá něco, co ho vůbec nebaví, je právě reklama. Ačkoli se z jeho recenzí nedozvíme absolutně nic, velké vývojářské společnosti si rádi zaplatí za to, aby je a jejich hry Conan řádně zesměšnil.

Elijah Wood a Conan se bojí vyjít z místnosti, před kterou čekají vyvojáři Final Fantasy XV.

Conanův Humor

Aaron a Conan tvoří nezaměnitelnou dvojici. Věčně perverzní Conan si z Aarona dělá fackovacího panáka jak verbálně, tak neverbálně. Protože při hraní Conan většinou ani neví co dělá, všímá si věcí, na které by normální člověk ani nepomyslel. A taky si z toho vždy udělá srandu.

„A mistake… For them. And a waste of time… For me. Let's begin.“ – Conan O'Brien

Foto: TBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama