Conan
94/100 - 29×

Conan

Nejnovější zábavná talk show amerického komika Conana O'Briana, který po úspěších svých pořadů Late Night with Conan O'Brien a The Tonight Show with Conan O'Brien na stanici NBC přešel pod křídla TBS, kde od roku 2010 uvádí svou show se zajímavými hosty z celého světa.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | TBS | 45 minut
žánr
Talk show

Conan letí do Austrálie

Conan letí do Austrálie

Nabídka, která se neodmítá. Od Hugha Jackmana už vůbec ne. Když od něj Conan dostal pozvání do Austrálie, udělal to, co by udělal každý. Sbalil si kytaru, celý filmový štáb a vyrazil do Austrálie.

2 0
19.2.2019

Pozvánka

Nebylo to tak dávno, kdy Conanovi přišla pozvánka do Austrálie od samotného Hugha Jackmana. Hugh si totiž všiml, že Conan se svou show objíždí celý svět a na Austrálii pořád zapomíná. Conan tedy neváhal a oznámil, že se konečně podívá do Hughovy rodné Austrálie.

Thumbnail Play icon

První byla Kuba

Když se v roce 2015 zlepšily vztahy mezi Amerikou a Kubou, Conan vycítil příležitost a do Kuby vyrazil i se svým štábem, aby tam natočil speciální epizodu. V této epizodě se Conan snaží poznat tradice a každodenní život Kuby. Proto taky neuvidíme žádného hosta, tedy snad až na samotného Conana. Ten mimo jiné navštívil muzeum Havana Club, naučil se klasické kubánské tance a také jak vyrobit kubánský doutník.

Thumbnail Play icon

Conan bez hranic

Tato speciální epizoda započala tradici. Od té doby se Conan čas od času vypraví do cizích krajin za poznáním a zábavou. S Kubou má na seznamu navštívených zemí například Japonsko, Itálii, Berlín či Izrael.

Conan v obvyklém Tokijském obchodě. Foto: TBS

Conan v Sydney

Mimo toho, že se v Austrálii bude natáčet nová epizoda, Conan taky vystoupí živě v Sydney. A právě na letišti v Sydney na něj už čekali jeho fanoušci.

Foto: TBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama