Conan
94/100 - 29×

Conan

Nejnovější zábavná talk show amerického komika Conana O'Briana, který po úspěších svých pořadů Late Night with Conan O'Brien a The Tonight Show with Conan O'Brien na stanici NBC přešel pod křídla TBS, kde od roku 2010 uvádí svou show se zajímavými hosty z celého světa.

USA | 2010 | Vysílá se
vysílání
127 sezón | TBS | 60 minut
žánr
Talk show


Přichází nová Conanova Show

Přichází nová Conanova Show

Conan O'Brien předělává svou show. Jeho prvním hostem v novém konceptu bude jeho velký kamarád. Uhádnete, kdo jím bude?

0 0
17.2.2019

Po tříměsíční pauze se na obrazovky opět vrátila jedna z nejznámějších talk-show – Conan stanice TBS. Ona pauza přinesla řadu změn a odnesla stůl a kapelu.

Skoro nový pořad

Z velké části se změnil formát celé show. Například tehdejší díly obsahovaly obvykle rozhovory dvou hostů, v současné době je host už pouze jeden – pokud ovšem nepočítáme vystoupení hudebníků a stand-up komiků, kteří mají prostor na konci pořadu. Vysílací čas se tedy zkrátil z hodiny na třicet minut. Zdánlivě malá změna se vyskytla i u samotného Conana O'Briena. Je totiž prvním moderátorem talk-show v historii, který při práci nenosí oblek.


Starší studio a Will Ferrell s decentními dámskými brýlemi. Foto: TBS

Starý známý host

Prvním hostem show nebyl nikdo jiný než Tom Hanks, který je dlouholetým přítelem Conana a také fanouškem celého jeho pořadu. Právě Tom Hanks byl i posledním hostem The Tonight Show with Conan O'Brien. Talk-show běžela na NBC, se kterou Conan spolupracoval dlouhých 22 let.

Tom a Conan skoro před osmnácti lety. Foto: NBC

První díl roku

V tomto díle Conan a Andy Richter, Conanův „sidekick“, sehrají scénku ve stylu seriálu This is Us a objeví se tam i malé cameo z onoho seriálu. Také uvidíme, kdo že měl být ve skutečnosti první host.

Thumbnail Play icon

V rozhovoru s Tomem Hanksem se můžeme dozvědět, jak vlastně vznikla přezdívka Conana O'Briena, tedy Coco. Tom zavzpomíná na svou kolegyni a přítelkyni, nedávno zesnulou Penny Marshall a řekne, jaké bylo s ní pracovat. V neposlední řadě nám Tom Hanks prozradí, za co se on sám občas stydí.

Thumbnail Play icon

Foto: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama