Constantine Liv opouští Constantina

Liv opouští Constantina

Liv opouští Constantina

Seriál Constantine má premiéru sice až 24. října, ale jelikož pilot unikl, všichni fanoušci Hellblazera už jistě náhlédli do tohoto seriálového světa. Mimo jiné se nám v první epizodě představila herečka Lucy Griffiths (True Blood) jako Liv, která měla být stálou postavou seriálu.


2 0
7.8.2014

Jelikož se však tvůrci rozhodli v pilotu přetočit jednu scénu, která jim v dalších epizodách umožní se vydat trochu jiným směrem, herečka Lucy Griffiths se rozhodla seriál opustit, protože nebyla se směřováním seriálu spokojená.

Liv tak nakonec nahradí jiná známá postava Zed a ztvární ji Angélica Celaya (telenovely).


Krátce o Zed: Zed je bývalá milenka Johna Constantina, je to rozumná žena z evangelické rodiny. V době, kdy se setkala s Constantinem, byla umělkyně. Poprvé do akce s ním jde, když mu pomáhá zachránit jeho neteř.

Diskuze /6

Dragon94

No nemám z toho moc radost… Hlavně bude divný, že v prvním díle bude Liv a v dalších pak tak druhá … Ale vzhledem k mé neznalosti komiksu a toho, že jsem si Liv nijak extra neoblíbil… Tak mi to tak nevadí :-) Stejně je divný, že jedna malá změna a jí se to tak moc nelíbilo, že odešla pryč…

#2 BigMaTTeo
7.8.2014 | 19:37:58
BigMaTTeo

„rozhodli v pilotu přetočit jednu scénu“ tak asi aj z pilotnej casti ju vystrihnu cize Zed bude od zaciatku podla mna :) alebo som to zle pochopil :D #1 Dragon94:

#3 Dragon94 #5 TheDarkKnight
7.8.2014 | 20:38:40
Dragon94

#2 BigMaTTeo: Jedna scéna je jedna scéna, aby vystřihli celou Liv museli by přetočit polovinu epizody…

7.8.2014 | 21:09:22
thalk

S tim kde serial navazuje po casove ose komiksu a jak chteji autori serialu brat Johnuv pribeh si myslim je solidni chapat, ze se musi zamerit na Johna. A nevytvaret nejakou student-teacher s moznou love story. Jen doufam, ze pri psani scenare vychazi z jeho vnitrniho vyvoje, ktery byl v komiksu vice mene osekan. U postavy Zed se da pouzit jeji historie v komiksu a dat to, tak do hlubsich souvislosti k Johnovi a jeho charakteru, tak by mohl serial zapadnout, jak kousky skladacky.

8.8.2014 | 1:01:42
TheDarkKnight

Pilot zůstane i s Liv (kromě té jedné scény). :) #2 BigMaTTeo:

8.8.2014 | 13:38:27
Lucifrid

Teď zpětně mě to mrzí. Líbila se mi. Ale souhlas, že ta student-teacher story by asi seriálu moc neprospěla… Ale je jí škoda.

webmaster
26.10.2014 | 13:37:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

SHRNUTÍ

Ohlédnutí za finálem Constantina

Ohlédnutí za finálem Constantina

Možná poslední epizoda první série, možná poslední epizoda vůbec. Tak či tak v následují­cích měsících Johna Constantina vídat nebu­deme. Můžeme se tedy alespoň ohlé­dnout za první sérií a jejím koncem.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Arrow a Constantine spojili síly


Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Constantine a Bažináč

Kam se vrostl Bažináč? Aneb z čeho čerpal seriálový Constantine

Kam se vrostl Bažináč? Aneb z čeho čerpal seriálový Constantine

První řada Constantina skončila sice již před dobou, ale zanechala za sebou mnoho otázek ohledně toho, kam se měl seriál ubírat v druhé řadě, kdo stál za vším zlem, a jak mělo vše skončit. Na všechny tyto otázky odpovídá komiksová předloha. Tou však kupodivu není série Hellblazer.

HLÍDEJTE SI NÁS