Constantine Constantine se vrací v traileru k nové epizodě seriálu Arrow

Constantine se vrací v traileru k nové epizodě seriálu Arrow

Constantine se vrací v traileru k nové epizodě seriálu Arrow

Arrow a Constantine, smrt a znovuzrození, zrušení a návrat. I tak by se dala charakterizovat pátá epizoda aktuální řady seriálu Arrow, v níž se vrací starý dobrý John Constantine v podání Matta Ryana, aby opět bojoval s démony a vydal se do světů mimo ten náš.

29 0
29.10.2015
TheDarkKnight

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

FaNTa

Tak bylo nám jasné ježtě před tím než započala nová série Arrowa, že John Constantne bude v serialu jen pouze kvůli tomu, že byla Sára znovuoživena

#3 TheDarkKnight
29.10.2015 | 13:39:11
Tasey

Vůbec si tyhle dva seriály nedokážu představit dohromady. Je to jednání logiky proti víře v Boha a démony… Moc kontrastů. Oliver a Constantine… hmm, jejich komunikace bude zvláštní :D

#3 TheDarkKnight
29.10.2015 | 13:49:22
TheDarkKnight

#1 FaNTa: No, to ano, a nikdo ti nevyvrací, že to bylo jasné již téměř od začátku. Nicméně je třeba poukázat na to, že se Constantine nevrátí nejspíše jen kvůli tomu…

#2 Tasey: O tom, jak by tyhle dva odlišné světy mohly a nemusely fungovat pospolu jsem psal již dříve v článku Constantine a Arrow: Z hororu do pohádky;)

TheDarkKnight
29.10.2015 | 13:52:16
KevSpa

Nemůžu si pomoct, je to jak pěst na oko. Pestrobarevný „papundeklový“ Arrow a do toho sarkastický Constantine. Kvůli němu se na ten díl podívám, ale… :D

webmaster
29.10.2015 | 13:57:39
Blanik

Já si myslím, že právě ty kontrasty by mohly být dost dobré. Bude to ukázka toho, že existuje ještě další rovina světa, která se na první pohled nedala předpokládat.

29.10.2015 | 15:21:41
Bremi

John se tam tak nehodí. :( Těším se na to, ale škoda. Celá jeho osobnost se nehodí to utaženého Arrow světa. Navíc ten seriál nemá kvality, aby se tam Constantine mohl předvést.

30.10.2015 | 22:02:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

SHRNUTÍ

Ohlédnutí za finálem Constantina

Ohlédnutí za finálem Constantina

Možná poslední epizoda první série, možná poslední epizoda vůbec. Tak či tak v následují­cích měsících Johna Constantina vídat nebu­deme. Můžeme se tedy alespoň ohlé­dnout za první sérií a jejím koncem.

Arrow a Constantine spojili síly


Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Constantine a Bažináč

Kam se vrostl Bažináč? Aneb z čeho čerpal seriálový Constantine

Kam se vrostl Bažináč? Aneb z čeho čerpal seriálový Constantine

První řada Constantina skončila sice již před dobou, ale zanechala za sebou mnoho otázek ohledně toho, kam se měl seriál ubírat v druhé řadě, kdo stál za vším zlem, a jak mělo vše skončit. Na všechny tyto otázky odpovídá komiksová předloha. Tou však kupodivu není série Hellblazer.

Reklama

HLÍDEJTE SI NÁS