Containment
90/100 - 71×

Containment

V Atlantě propukne epidemie zhoubného viru. Ti, kteří neutekli včas, musí žít v karanténě, bojovat o život a společně s ostatními hledat lék, který zastaví umírání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Thriller
hrají
Chris Wood (Jake Riley), Claudia Black (Sabine Lommers), Kristen Gutoskie (Katie Frank), Hanna Mangan Lawrence (Teresa Keaton),

České titulky k epizodě Yes Is the Only Living Thing

České titulky k epizodě Yes Is the Only Living Thing

České titulky ke dvanácté epizodě první série jsou hotové! Můžete si je stáhnout v profilu epizody Yes Is the Only Living Thing. Užijte si díl a nezapomeňte jej ohodnotit. Titulky pro vás přeložil @227petr.

10 0
16.7.2016

Diskuze /2

Král Jelimán

Ahoj, děkuji za title. Vždycky na ně čekám jak na boží milost. Jsem rád, že mu věnujete svůj čas. Jak to bude s díly, někde jsem četl, že jedna serie a dost, kolik bude mít dílů nevíte? Ještě jednou děkuji moc za překlad

#2 227petr
17.7.2016 | 22:07:51
227petr

#1 Král Jelimán: Ahoj, děkuji. Sice bych byl rád, kdybych stíhal titulky překládat rychleji, ale bohužel mi to nějak nejde. :) Ohledně počtu dílů, zítra vyjde poslední díl série a zároveň i celého seriálu. Již dříve bylo totiž oznámeno, že Containment další sérii nedostane, jelikož se jedná o limitovanou­ sérii.

18.7.2016 | 2:45:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama