Containment
91/100 - 58×

Containment

V Atlantě propukne epidemie zhoubného viru. Ti, kteří neutekli včas, musí žít v karanténě, bojovat o život a společně s ostatními hledat lék, který zastaví umírání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
hrají
Chris Wood (Jake Riley), Claudia Black (Sabine Lommers), Kristen Gutoskie (Katie Frank),


Na co se můžeme těšit v 8. - 10. díle?

Na co se můžeme těšit v 8. - 10. díle?

V následujících epizodách se přiblížíme k odhalení pravdy o tom, kdo skutečně stojí za rozpoutáním nákazy. Také nás čeká spousta akce, chaos, porod a rande.


8 0
12.6.2016

8. There's a Crack in Everything

Datum premiéry: 14. června 2016

Dr. Cannerts učiní obrovský průlom, jenž ho přiblíží k nalezení léku. Po zhlédnutí opraveného záznamu z bezpečnostní kamery ze dne vypuknutí nákazy, Katie a Jake zjišťují pravdu ohledně pacienta nuly. Jana a Suzy vymýšlejí plán, jak se dostat pryč z karantény za použití podzemního systému. Riskantní operace při přemisťování potencionálního léku z karantény nabere nečekaný obrat.


9. A Kingdom Divided Against Itself

Datum premiéry: 21. června 2016

Napětí uvnitř karantény dosahuje vrcholu. Davy rozzuřených demonstrantů vtrhávají do ulic a chtějí se dostat z karantény ven. Lex a Dr. Lommersová jsou uvězněni v izolaci a odříznuti od vedení. Nemají jinou možnost, než bezmocně přihlížet chaosu, jenž propukl v karanténě. V nemocnici se Jake snaží Katie zlepšit náladu tím, že ji pozve na rande. Jejich štěstí však netrvá dlouho, když Katie zjistí, že několik jejích studentů zmizelo. Když Leo nikde nemůže najít Lexe, pokračuje s vyšetřováním, které ho dostává o krok blíže k osobě zodpovědné za rozšíření viru.

10. A Time to Be Born

Datum premiéry: 28. června 2016

Když Teresa začíná rodit, vracejí se s ní Jana, Suzy a Sam do provizorního porodního sálu v Bitscanu. Poté co Lex strávil nějaký čas s Dr. Lommersovou, začne si dělat starosti, když zaznamená jistou změnu v jejím chování. Leo pokračuje v hledání pravdy o vypuštění viru a Jake nachází usvědčující informace o tom, kdo by také mohl být zapojen do rozšíření nákazy. Katie už má lží Dr. Cannertse až nad hlavu, a tak se mu postaví.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!