Containment
91/100 - 58×

Containment

V Atlantě propukne epidemie zhoubného viru. Ti, kteří neutekli včas, musí žít v karanténě, bojovat o život a společně s ostatními hledat lék, který zastaví umírání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
hrají
Chris Wood (Jake Riley), Claudia Black (Sabine Lommers), Kristen Gutoskie (Katie Frank),


Na co se můžeme těšit ve 2. - 4. díle?

Na co se můžeme těšit ve 2. - 4. díle?

Situace v karanténě se stále zhoršuje a vláda se snaží vše udržet v tajnosti. Jakeův hněv vůči Lexovi se zvětšuje a Teresa zažije těžké chvíle.


7 0
25.4.2016

2. I To Die, You To Live

Datum premiéry: 26. dubna 2016

Zatímco se Alex snaží udržet pořádek mimo karanténu, zjistí, že se pohřešuje mladá žena, jež byla v kontaktu s nakaženým pacientem. Lex je nucen se s malým množstvím dostupných zdrojů obrátit na Jakea. Jakeovo rozhořčení vůči Lexovi se však stupňuje kvůli tomu, že právě Lexovou vinou je uvězněn v karanténě. Mezitím se Katie snaží dohlížet na své žáky a Teresa je šokovaná, když se dozví, že byli její přátelé nejspíše vystaveni viru. Jana zjistí, že její nejlepší kamarádka Suzy byla taktéž zavřena uvnitř karantény a pomáhá s přerozdělováním potravin, zatímco všichni čekají, až 48 hodinová karanténa pomine.


3. Be Angry at the Sun

Datum premiéry: 3. května 2016

Po zveřejnění několika kontroverzních videí, jež zobrazují chaotickou situaci uvnitř karantény, Lex žádá Dr. Lommersovou o to, aby tam poslala posily. Když je Lexova žádost zamítnuta, je nucen spoléhat na neochotného Jakea, že se se situací uvnitř karantény vypořádá. Mezitím musí Katie čelit zoufalým rodičům svého žáka a Teresa je otřesena loupeží v obchodě své matky. Leo zveřejní citlivá videa a v důsledku toho jsou zavedena drastická opatření k jeho umlčení.

4. With Silence and Tears

Datum premiéry: 10. května 2016

Když se situace uvnitř karantény stále zhoršuje, Lexova frustrace roste a čím více se dostává do rozporu se zprávou o falešné naději, kterou musí oznámit veřejnosti. Když se Jana domnívá, že se Lex chová divně, uvědomuje si, že situace je mnohem vážnější, než vláda přiznává. Vymýšlí plán, jak Lexe kontaktovat. V nemocnici Dr. Cannerts dále pracuje na nalezení protilátky a Jake pomáhá Katie vypořádat se s osobními problémy. Leo se obává o své přátele uvnitř karantény a nachází nečekaného spojence, který mu může pomoci. Sled událostí v zelinářství staví Teresu a její matku do strašlivé situace.

Diskuze /1

Car

nevypadá to vůbec špatně na rozjezd :-)

26.4.2016 | 16:42:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!