Continuum Jaké máte dojmy z finálního dílu?

Jaké máte dojmy z finálního dílu?

Jaké máte dojmy z finálního dílu?

Je sice už „trochu“ pozdě se vás na to ptát, ale proč ne? Odpovědět můžete v naší anketě – uvnitř článku.

0 0
3.9.2012

ANKETA ZDE.

Můžete se také vyjádřit v diskuzi pod článkem.

Diskuze /2

Kagome

Seriál může mít několik pochopení, jsem zvědav co si autori vymyslí. Mě zajímá toto: pokuv se Kiera v budoucnosti učí na škole že v roce 2012 bylo zničeno (částečně) město teroristickou skupinou. Tak to znamená že už se cestování do minulosti dělo min. 1×. Takže má teorie je že se vrací opakovaně a pořád to nějak „dolaďují“. Takže pravděpodobně v první linii v roce 2012 nic zničeno nebylo, protože se ještě teroristi z budoucnosti nevrátili. Jestli se dá takto přemýšlet. Nebo je to nějaký paralelní vesmír? Myslím že se tím Alec chce stát nesmrtelným a nejmocnějším. Taky ten „blázen“ v posledním díle říkal, že už před Kierou tam někdo přišel. Asi ten, co ji pomáhá u FBI.

7.9.2012 | 11:46:22
shipo

Kagome: První teroristi v 2012 mohly být zemědělci. S doladováním plně souhlasím (Alec chce využit práci z budoucnosti, a získat volný čas). Kiera simuluje práci pro FBI u místní policie (pomáhá jí detektiv).

13.1.2013 | 12:15:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E06: Final Hour

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Jak funguje cestování časem?

3 teorie cestování časem

3 teorie cestování časem

Zajímalo vás někdy, jak probíhá cestování časem? Ve filmech a knihách existuje mnoho teorií o cestování v čase. My se vám pokusíme objasnit princip „tří základních“.

Nejoblíbenější postavy

Reklama