Continuum
85/100 - 115×

Continuum

Vypravte se na hon za teroristy z roku 2077 do současnosti.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showcase | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Victor Webster (Carlos Fonnegra), Rachel Nichols (Kiera Cameron), Stephen Lobo (Matthew Kellog), Roger Cross (Travis Verta)

Manifest skupiny Liber8

Manifest skupiny Liber8

Teroristická skupina Liber8 vydala svůj vlastní manifest, ve kterém přibližuje své cíle a jak jich hodlá dosáhnout. Článek pro vás připravil Bladesip, kterému za jeho aktivitu velmi děkuji.

0 0
27.8.2012

LIBER8 – VOLÁNÍ DO ZBRANĚ ZA NOVOU LEPŠÍ SPOLEČNOST

OSVOBOĎTE SVOU MYSL

1. Technologický pokrok již daleko předčil potřeby naší civilizace. Z tohoto důvodu získaly velké korporace naprostou kontrolu nad vládnoucími orgány. Jejich cíl – vytváření zisků k udržení své nadvlády. Dříve se lidé mohli vydat svou vlastní cestou. Nyní jsme nuceni stát se pouhým kolečkem

ve stroji, kterým nikdo z nás nechce být. Celá naše společnost se stala pouze poslušnými roboty z masa a kostí, kteří nemají vůli bojovat. Někteří z nás se bojí vystrčit hlavu z písku, zatímco jiní spokojeně ignorují svět okolo a jsou lhostejní. Pokud budeme i nadále pokračovat v této cestě, tak to, co jsme kdysi nazývali svobodným světem, vyústí v totální potlačení svobodného myšlení a uvrhne naši civilizaci do spirály úpadku, bezhlavé poslušnosti a věčného dluhu.

Nejsme však bezbranní. Můžeme zvrátit tuto tyranii, která se snesla na naše bratry a sestry. Obyčejná převýchova již ale není možná. Je potřeba donutit masy lidí, aby přehodnotili svou ubohou existenci tím, že jim ukážeme, že mocní lidé, kteří nad nimi mají nadvládu, jsou jen zbabělci a že krvácejí stejně tak, jako ostatní.

OSVOBOĎTE SVÉ TĚLO

2. Cílem naší války není odstranění rozdílných názorů, ale boj za ukončení chamtivosti a utlačování trvající po generace a jaké svět dosud neviděl. Očekávejte krveprolití, nicméně ani jediná kapka krve nepřijde nazmar. Naši nepřátelé mají zdroje, technologie i lidskou sílu, ale přeci jen je tu něco, co,

na rozdíl od nás, nemají – srdce. Voják, který je naprosto oddaný svému cíli, předčí nejméně stokrát vojáka korporací, který poslouchá příkazy jen kvůli penězům. My budeme umírat jako hrdinové, v boji

za správnou věc, zatímco oni jako neúctyhodní kriminálníci bojující za společnosti, kterým jsou naprosto ukradení. Ti, kteří nesouhlasí s naším hnutím, budou považováni za nepřátele lidu a budou vyhlazeni.

OSVOBOĎTE SVÉHO DUCHA

3. Jakmile dosáhneme vítězství, znovuobnovení společnosti bude trvat celé generace. Po celá desetiletí byly ty největší mozky světa posedlé vytvářením zbytečných technologií, které sloužily „elitě“ k tomu, aby se stali ještě bohatšími a mocnějšími. Toto zaměření bude okamžitě přeorientováno na zlepšování životního prostředí, které bylo až dosud po desetiletí ničeno. Pokud společnost nedokáže sklidit to, co si zasela, není zde důvod pokračovat. Nově nastolený režim bude vládnout spravedlivě. Všichni si budou rovni a veškeré dluhy, ke kterým nás dotlačily předchozí tyranské vlády, budou odpuštěny. Bude nutné zásadně změnit smýšlení společnosti a naučit občany, jak pomocí spolupráce dosáhnout prosperity, abychom se již nikdy znovu nenechali spoutat řetězy korporátních technologií a jen slepě neproplouvali svou existencí. S těmi, kteří se nedokážou přizpůsobit, nebo nezvládnou překonat překážky nového způsobu života, budeme podle toho jednat a rychle je zasvětíme. Ti, kteří špatně chápou pravý účel revoluce a mylně ji berou jako pokus o anarchii, jsou bláhoví. A ti, kteří se budou účelově snažit narušovat tuto transformaci, budou bez váhání odstraněni.

OSVOBOĎTE SE – PŘIPOJTE SE K NAŠEMU HNUTÍ – POVSTAŇTE – SVOBODA

Autorem článku je Bladesip.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E06: Final Hour

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Jak funguje cestování časem?

3 teorie cestování časem

3 teorie cestování časem

Zajímalo vás někdy, jak probíhá cestování časem? Ve filmech a knihách existuje mnoho teorií o cestování v čase. My se vám pokusíme objasnit princip „tří základních“.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama